הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
התליינים מהאדס

במקום 70  69.3 

במקום 70 

 • התליינים מהאדס 1: זה לא אני, בייב
 • התליינים מהאדס 2: לב שבוי

התליינים מהאדס


דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0

במקום 70  69.3 

במקום 70 

במקום 70 

 • התליינים מהאדס 1: זה לא אני, בייב
 • התליינים מהאדס 2: לב שבוי
מו"ל: בוקטיק
 • ISBN: 50358
 • מו"ל: בוקטיק
 • יצא לאור ב-: 30/12/2020
 • שם המחבר: טילי קול
 • תורגם ע"י: אביבה ברק-הומי, כנרת היגינס־דוידי

תקציר

זה לא אני, בייב

החטא מעולם לא היה נעים כל-כך...
מפגש מקרי. פגישה שלא הייתה אמורה להתרחש.
לפני שנים רבותנוצר קשר בין שני ילדים משני עולמות שונים לחלוטין והפך לחיבור גורלי, לברית בלתי ניתנת להתרה שתשנה את חייהם לתמיד...
סלומה מכירה רק דרך חיים אחת– תחת שלטונו של הנביא דיוויד. חייה בקומונה הדתית הנוּקשה שבה נולדה לא לימדו אותה דבר על החיים שמעבר לגדר – הגדר שכולאת אותה במעגל בלתי נגמר של סבל. היא מאמינה שאלה החיים שנועדו לה ושכך תחיה לעד, עד שאירוע קשה משחרר אותה לחופשי.
במנוסתה מהבית היחיד שהכירה בחייה, סלומה נזרקת לעולם החיצון– עולם מפחיד, מלא באי-ודאות ובחטאים, ולזרועותיו של אדם שלא האמינה שתראה שוב.
ריבר "סטיקס" נאש ידע בוודאות דבר אחד כל חייו – הוא נולד לחיים במועדון האופנועים. סטיקס גדל בעולם סוער ואלים של סקס, אופנועים וסמים, ונאלץ במפתיע לעמוד בראש מועדון "התליינים מהאדס" בגיל עשרים ושש – לשמחתם הרבה של יריביו.
סטיקס, שלקות דיבור קשה ממררת את חייו, לומד במהרה להתמודד עם שונאיו. בעולם המפוקפק של מועדוני האופנועים המתפרנסים מפעילות לא חוקית,אגרופים חזקים, לסת מברזל ומיומנות בסכין הקנו לו שם שאנשים יראים מפניו, של אדם שעדיף לא להתעסק איתו. שם שהצליח להרחיק מעליו את רוב האנשים.
כל חייו האמיןסטיקסבכלל אחד ויחיד– לעולם אל תיתן לאף אחד להתקרב יותר מדי. הוא דבק בכלל הזהבמשך שנים, עד שמצא בשטח המועדון שלו אישה צעירה ופצועה... אישה שנראית מוכרת, אישה שאינה שייכת לעולם שלו, אבל הוא מרגיש שלא יוכל להיפרד ממנה...

לב שבוי

הגאולה יכולה להגיע גם דרך אהבתם של הארורים... ויופי יכול להיות קללה.אמונה יכולה להוות כלוב. רק האהבה תשחרר אותנו לחופשי.
אחרי שנעקרה מהקומונה הדתית של הנביא הקדוש – החיים היחידים שהכירה –דליילה המבועתת מוצאת את עצמה בעולם שכולו רשע וחטא. במשך שבועות ארוכים היא דבקה באמונתה הבלתי מעורערת ומשוכנעת לחלוטין שנפשה חוטאת מלידה ושהיא עצמה "בתחוה מקוללת", ונחושה למצוא את דרכה בחזרה למסדר, הרחק ממועדון האופנוענים העבריינים – התליינים של האדס– שמארחים אותה במתחם שלהם כדי להגן עליה –"הגנה" שהיא דוחה בתוקף. דליילה כמהה לחזור לביתה ובטוחה שרק בקרב אנשי המסדר, ובעזרת ידו המכוונת של הנביא הקדוש, שליח האל, תוכל נשמתה בת השטן להיוושע.
כל חייה של דליילהנאמר לה שהיא מכשפה... פתיינית מלידה... זונת השטן... עד שהחלה לחוש טינה כלפי פניה היפות, גזרתה המצודדת והשפעתה החושנית על גברים. אבל כשאחד הגברים במועדון האופנוענים – גבר חוטא אבל מהמם ביופיו –מקבל את המשימה ללוות אותה בצעדיה הראשונים בעולמה החדש, דליילהמתחילה לגלות שהחוטא המסוכן וחסר המוסר מהעולם החיצון עשוי להציע לה משהו שלא הכירה. אהבה ללא תנאי.

קיילר "קאי" ויליס אוהב את חייו. אחווה גברית, אלכוהול, החופש על הכביש הפתוח והדובדבן על הקצפת – מבחר יומי של נשים יפות. כמי שגדל במועדון ועכשיו משמש סגן נשיא מועדון האופנוענים ששמו מהלך אימה על כל אמריקה, קאי מעולם לא סבל ממחסור בזונות מועדון ששמחו לחמם את מיטתו. הוא נהנה למצות את הטוב הזה במלואו עד שבלונדינית מסוימת נכנסת לחייו... בלונדינית תנ"כית יפהפייה שהוא לא מצליח להוציא מהראש... בלונדינית תנ"כית שהוא והמועדון שלו חילצו לא מזמן מכת דתית פרימיטיבית... ובלונדינית תנ"כיתשנאסר עליו להניח עליה את ידיו המופקרות.
כשקאי מגזים מתוך שכרות פעם אחת יותר מדי ובתגובה מוטל עליולשמור בעצמו על ביטחונה של הבלונדינית התנ"כית, הוא מבין שהאישה הזאת איננה רק פנים וגוף של דוגמנית-על עם חזה שופע. הוא מתחיל לחשוב שאולי היא האישה שתעשה את הבלתי אפשרי – תאלף את הפרא שבו ותלכוד את ליבו הסרבן.
אבל דליילה כבולה לעברה בחבלים עבותים. אנשי המסדר נחושים מתמיד, ועם נביא חדש וחדור נקמה, הם מסרבים להרפות...

 • ISBN: 50358
 • מו"ל: בוקטיק
 • יצא לאור ב-: 30/12/2020
 • שם המחבר: טילי קול
 • תורגם ע"י: אביבה ברק-הומי, כנרת היגינס־דוידי

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו