הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
1.5 ממוצע
1
1
2
1
3
0
4
0
5
0
2
השקופים - חוק מס' 2: אל תתאהב!
גלילה רון פדר

השקופים - חוק מס' 2: אל תתאהב!

גלילה רון פדר

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
1.5 ממוצע
1
1
2
1
3
0
4
0
5
0
2
39 
39 
סדרה:‎ השקופים - 2
גודל (עמ'): 135
מו"ל: מודן הוצאה לאור

תקציר

האם ידעתם שבעולם המתים נפתחה סוכנות להבאת רוחות רפאים לעולם החיים? עובדה, כך הגענו, עמשא חברי הטוב ואני, אוריה, לעולם שלכם. בכל מקרה, אם לא ידעתם, ואם לא קראתם את הספר הראשון בסדרת ""השקופים"", הכנתי לכם הקדמה שתסביר מה קורה, וככה תצליחו להבין את הנסיבות שהובילו להסתבכות שלי בספר הזה.
איך קרה שהסתבכתי? ארבע רוחות של מלכים קדומים גנבו גופים ממחסן הגופים, הסתננו באופן בלתי חוקי לעולם החיים והגיעו לירושלים. הבעיה היא שאם תושבי העיר יגלו שמתים מהעבר מתגנבים אל ההווה - רעידת אדמה איומה תתרחש בירושלים. לכן נשלחנו, עמשא ואני ושתי בנות - רוחות רפאים כמונו - ללכוד את המלכים ולהציל את העיר. אבל כשאתה מאוהב, וכשאהובתך עוקבת אחריך ומתחילה להבין שאתה שונה, הצרות מתנפלות עליך מכל כיוון. רוצים להיות במתח? רוצים להתפקע מצחוק מקטעים הזויים של ילד מתקופת התנ""ך שצריך להבין את כל התופעות החדשות שקיימות בעולם שלכם? רוצים לדעת איך ולמה מגיעה רוח רפאים למסקנה שאסור לה להתאהב? אם התשובה שלכם חיובית, אחים שלי ואחיות שלי, זה הספר בשבילכם!"
המשך קריאה
 • ISBN: 2000527365
 • גודל (עמ'): 135
 • מו"ל: מודן הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 01/01/2012
 • שם המחבר: גלילה רון פדר

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • לולה
  לולה
  עמשה ואוריה מגיעים לתקופתנו מימי התנ"ך ומנסים להתרגל לעולם החדש. אוריה מתאהב אך על פי חוקי עולם הרוחות אסור לו להתאהב , יש לו תפקידים אחרים למלא...
 • ענה
  ענה
  ספר שני מסדרת השקופים של גלילה רון פדר. כתיבתה של גלילה סוחפת את הקורא אל תוך עולם פנטזיה ומסתורין מרתק. ספר קריא מאוד ומהנה.