הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
20 דירוגים
3.8
ממוצע
1
1
2
2
3
6
4
2
5
9
7
גם ב - Kindle
השופט סן משחק גולף

השופט סן משחק גולף


דרג ספר זה מתוך 5
20 דירוגים
3.8
ממוצע
1
1
2
2
3
6
4
2
5
9
7
12 
גודל (עמ'): 24
מו"ל: טרה ספרים
סיפור הומוריסטי זה הוא אחד החביבים על סקאלזי בהקראות חיות, וכעת הוא רואה אור לראשונה בעברית.
ג'ון סקאלזי (1969) הינו מהידועים שבין סופרי המדע הבדיוני האמריקאים העכשוויים, וכיהן כנשיא אגודת סופרי המד"ב והפנטסיה האמריקאים. סקאלזי פרסם ספרי מד"ב ועיון רבים והוא מפורסם בעיקר בשל סדרת ספרי "מלחמת האדם הזקן" שכתב. בשנת 2013 זכה סקאלזי בפרס הוגו לרומן המד"ב הטוב ביותר.
המשך קריאה

סקירות

 • גדעון
  גדעון
  השופט סן משחק גולף של ג'ון סקאלזי הוא דוגמא חביבה ליכולתו של הסופר המוכשר הזה. אמנם היא לא יצירת מופת, אלא יותר שעשוע מיזנטרופי עם גיבור חייזרי, אבל נהניתי מאוד לקרוא
 • Mor
  Mor
  השופט סן משחק גולף הוא סיפור קצר על מיזנתרופ שאוהב גולף אז בעצם סיפור קצר על עוד מישהו שאוהב גולף. חביב ולא יותר
 • אוהד
  אוהד
  נובלטה של סקאזלי , קצרה הכייפית. מראה כמה הומר יש לסופר הזה וגם גליתה לי כל מיני מושגי גולף שלא ידעתי על קיומם. ממליץ בחום
 • הדר
  הדר
  מצחיק ומהנה. זה יכול להיות תוספת כייפית לאלה שקראו את חלום האנדרואיד של אותו סופר ובו סן הוא דמות משנית, אבל הספר עומד בפני עצמו והוא פשוט נהדר. קצר, כחמישים עמודים, אז קל לקריאה, עם מינון גבוה של ההומור הציני והאבסורדי של סקאלזי.
  מומלץ!
 • yaelhar
  yaelhar
  מישהו פה מכיר גולף? אודה ולא אבוש תמיד חשבתי שזה ספורט הזוי במיוחד - אם אפשר לקרוא לו ספורט. כשמישהו בבית זיפזפ בין ערוצי והגיע לאיזו תחרות גולף - גברים ונשים בלבוש מוקפד, צועדים מעדנות, או עדיף נוסעים בקלנועית מעוצבת, אחריהם מתרוצץ מישהו שעושה באמת ספורט - אוסף את הכדורים וסוחב את המחבטים, זה נראה לי תמיד במו קטע ממדע בדיוני.

  הסיפור הזה מענג כל כך, מלא הומור מושחז ומתוחכם וגם - הכי חשוב - לא מתאמץ להצחיק. אופיו הנירגן והבלתי אפשרי של השופט והתאורים של זעמו הבלתי נשלט המופנה כלפי אנשים וחפצים - העלה בזכרוני כמה נרגנים אנושיים בהחלט, שתמיד ימצאו סיבה טובה להטיל על הזולת את כשליהם. נהניתי ממנו מאד.
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=83736
 • דן
  דן
  נובלה קצרצרה שמשאירה טעם של עוד. סקאלזי ידוע באופרת החלל שלו וזו לא דוגמא מייצגת אבל עדיין, נהניתי
 • אוריאל
  אוריאל
  לטעמי הסיפור קצר מדי ולא מוצלח במיוחד. לא דוגמה אופיינית לכתיבה של סקאלזי שמוצלחת הרבה יותר בדר"כ.
  לא מצדיק הוצאה נפרדת, והסיפור לא עומד בזכות עצמו.