הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.7
ממוצע
1
3
2
0
3
1
4
2
5
6
5
גם ב - Kindle
השד יודע
גלעד דיאמנט

במקום 37 

26 

השד יודע

גלעד דיאמנט

דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.7
ממוצע
1
3
2
0
3
1
4
2
5
6
5

במקום 37 

26 

במקום 37 

26 

גודל (עמ'): 332
מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור
 • ISBN: 978-965-571-064-9
 • גודל (עמ'): 332
 • מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 04/09/2016
 • שם המחבר: גלעד דיאמנט
 • זמין להשאלה: כן

תקציר

דלת המכונית שמולי נפתחה, ואני כמעט לחצתי בטעות על הגז במקום על הברקס. יצאה משם מישהי, איך לומר? מוגזמת. משהו שהולך על הקו הדק שבין סקסיות מטורפת לקריקטורה של פאם פאטאל.
"היי, מותק." הקול שלה היה נמוך וחם.

חייכתי בלי להתכוון.

כבר לא זוכר מתי לאחרונה הייתי 'מותק'. היא הייתה ההפך הגמור מהדמות הרוחנית שדמיינתי לעצמי.

 

תומר פוגש בנרקיס בעיצומו של משבר גירושים. הוא – איש הייטק, היא – מכשפה שמתנדבת להציל אותו מקללה שלטענתה מאיימת על חייו. כך או כך, לפחות קללה מסוג אחד מוּסרת מעליו – קללת הבדידות והאומללות: יחד עם נרקיס פורצים לעולמו בבת אחת כל השפע, הריגושים והאהבה שגבר יכול לחלום עליהם.

החיים עם נרקיס מצליחים לבלבל ולאתגר את תומר הרציונליסט – הייתכן ששדים, רוחות וכוחות כישוף אכן קיימים במציאות? הקרקע נשמטת מתחת לרגליו; חייו המוכרים הולכים ומתפרקים לנגד עיניו.

האם השכל יושיע אותו מעולם של הזיות, או שהוא המחסום שמונע ממנו להיכנס לעולם מופלא? ואולי השאלה "מה קיים במציאות" אינה השאלה הנכונה? אולי מה שחשוב הוא רק החוויה?

"ההומור, המתח והכתיבה המקורית הופכים את הספר לקריא וזורם בצורה יוצאת דופן. העניין נשמר עד לשורות הסיום." – יואל כהן, מבקר ספרים.

"גלעד עשה את הבלתי אפשרי, ויצר סיפור מרתק שיגרום הן למאמינים והן לספקנים להתחיל לפקפק בעמדותיהם." – עידו גנדל, עורך ומתרגם, וכותב בז'אנר המד"ב והפנטסיה.

המשך קריאה
 • ISBN: 978-965-571-064-9
 • גודל (עמ'): 332
 • מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 04/09/2016
 • שם המחבר: גלעד דיאמנט
 • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו

סקירות

 • שרון
  שרון
  מגניב.
  הסיפור קולח, מספק עניין גם למי שמאמין בכל התחום הזה אבל גם לספקנים.
  מעניין שכתב את הספר גבר אבל הביקורות הן רק של נשים....אולי כל הגברים חושבים שהנשים הן קצת מכשפות?
  בסוף (לא של הספר) אני מאמינה שיש שם משהו, אבל לא לכל דבר אפשר לתת שם ולהכניס למגירה.
  קחו לכם סופ״ש ארוך בחגים הבאים עלינו לטובה, או בסגר שקצת פחות...ופשוט תהנו.
  שנה טובה ומתוקה
 • לימור
  לימור
  ספר ממש וואו אחד ענק!!!!!! זה ספר ששואב את הקורא בלי יכולת להפסיק לקרוא עד לסיום הספר, מומלץ.
 • דורית
  דורית
  ספר מעניין בצורה בלתי רגילה. נהניתי מהסיפור הזורם ומהעלילה, מההגיגים המעניינים על החיים. ממליצה לאוהבי הג'אנר והפילוסופיה.
 • שרה רחמיאל
  שרה רחמיאל
  "השד יודע"/גלעד דיאמנט
  לכל השדים והרוחות מאיפה הספר הזה נחת...
  ספר טורד מחשבות, לא נותן לנוח לשנייה.
  אין בו רגע דל: קרקס של כוחות אופל, מעשי כשפים, העלאת רוחות, גלגולים קודמים, שדים ומכשפות, חיזוי אסונות, נבואות שמתגשמות, דברים שזזים מאליהם וקולות משונים ברקע כשעל הכל מנצחת אשה אחת בעלת שם מיוחד- נרקיס. אשה קוסמת או מכשפה? האם היא באמת בעלת כוחות מיוחדים או שרלטנית מנוסה?
  כל מי שאוהב דברים אפלים, את כל הקוראות בקפה/קלפים/ערבי סיאנסים- מזומנת לו חוויה יוצאת דופן בספר זה. גם כל הספקנים למיניהם ימצאו עונג בין השורות.
  מודה שאני סקפטית מצד אחד אך גם נמשכת לעולם האפל הזה של קריאת העתיד. לא מאמינה לכל חוזות העתיד שצצות כפטריות אך מצד שני נמשכת אל הלא ידוע, מסוקרנת לגבי העתיד אך מעדיפה להתנהג במקרה זה כבת-יענה בעצימת עיניים. מודה שפעם אחת כן הייתי אצל קוראת בקפה. הייתי בהיריון עם בני ממש בהתחלה ואמא של שכנה שלי, אשה תורכייה שאהבתי מאד עליה השלום, הגשתי לה כוס קפה ששתיתי והיא בכתה ונישקה אותי ובישרה לי שאני בהיריון ויש לי בן....!! ואני הופתעתי מאד. היא גם קלעה בהרבה דברים לגבי ההיריון. ובזה מסתכם הביקור שלי עם התחום הזה. מעדיפה לחיות ולזרום עם מה שהחיים זימנו לי.
  העלילה:
  בתחילת הספר אנו פוגשים בתומר וברק. ברק הוא אדם ספקן שחי לפי ההיגיון, עורך מפגשים על התחום האפל הזה של כל חוזי העתידות למיניהם ומנפץ את הבועה הזאת בהבאת ראיות וניתוץ כל ההוכחות שלהם לגבי חיזוי העתיד.
  תומר הוא איש הייטק, חנון מצוי "פולני" בהתנהגותו (ואני יודעת על מה אני מדברת, חייתי עם פולני אמיתי קרוב ל3 שנים), סקפטי וכהגדרתו עם ראש על הכתפיים ושתי רגליים נעוצות היטב בקרקע. הוא גרוש מאשתו. ואז פוגש בנרקיס שבאישיותה ואופייה ההיפך הגמור ממנו. היא מלמדת אותו לחיות על הקצה, להיות ספונטני לגמרי ולא "כבד".
  היא נכנסת לחייו ומביאה איתה את כל רוחות האופל והכישופים, את השדים ורוחות המתים מעברו, משכנעת אותו שהוא נבחר על ידי ישות עליונה להיות בן זוגה הנבחר, ממלאה אותו באהבה וריגושים, מעניקה לו סקס אלוהי ושמיימי שמעולם הוא לא חווה.
  וכמאמר הקלישאה- כשהאהבה נכנסת השכל פורח. חייו המוכרים, הבנאליים והנדושים של תומר מתהפכים על פיהם והוא נסחף להרפתקאה מכושפת עם מלכת האופל.
  כל המחסומים וההיגיון נושרים ממנו והוא לא עוצר לרגע לחשוב ולהבין היכן המציאות מסתיימת ואשליית הקוסמות נכנסת.
  כשהוא מצליח לרגע להתעשת הוא מחפש סימנים ורמזים שזהו מעשה נוכלות ומקסם שווא ולא באמת אשה-מכשפה שחוזה עתידות.
  האם תומר יצליח להשכיל ולראות מבעד למסך הקסמים את המציאות? האם הוא יצליח לעמוד ולראות מבעד לאהבה ולמשיכה שהוא חש כלפי נרקיס את האמת כפי שהוא מכיר ויודע? ומה עם הסקס האדיר שיש לו? האם הוא יוכל לוותר על סקס שכזה? ואיך ברק נכנס למשוואה בין תומר ונרקיס?
  דעתי על הספר:
  אי אפשר להישאר אדיש לספר הזה. כישוף רודף חיזוי עתיד, רוחות מהעבר שמגיחות, אמונות תפלות שמגשימות את עצמן, מחשבות שהופכות למציאות.
  הקורא נכנס למערבולת של חיים על הקצה, של כשפים והסרת קללות.
  חוויה אדירה של ספר.
  והסוף? לא תצליחו לחזות אותו.
  תוכו בברק בסיומו של הספר.
  מומלץ מאד.
  קריאה מהנה!!
 • שרה
  שרה
  וואו
  הספר סוחף מרתק וכיפי לגמרי!!! לוקח את הקורא למסע של התלבטויות והתחבטויות בין פיסיקה ופסיכולוגיה לבין פסיכופיזיקה ופראפסיכולוגיה וכל זה תוך סיפור אהבה מרגש ומותח והתלבטות בנושאי זוגיות והורות ועבודה מול פנאי בעולם שלנו היום. ממליצה בחום!