הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
14 דירוגים
3.7
ממוצע
1
0
2
3
3
2
4
5
5
4
4
גם ב - Kindle

דרג ספר זה מתוך 5
14 דירוגים
3.7
ממוצע
1
0
2
3
3
2
4
5
5
4
4
37 
גודל (עמ'): 421
מו"ל: יניב הוצאה לאור

האנשים בעיירה הקטנה בניו אינגלנד שמייק אריקסון מתגורר בה היו אומרים שהוא סתם בחור ממוצע, וכך בדיוק מייק מעדיף שיהיה. החיים שבחר לא מהווים אתגר גדול למישהו עם היכולות המיוחדות שלו, אבל הוא מסתפק בקיום של שקט ושלווה.


כלומר, עד שחבר ותיק מציג בפניו מסתורין שאין לעמוד בפניו.


ככל שהחקירות שלו מושכות אותו עמוק יותר לתוך התעלומה, מייק מתחיל לחשוש כי יש רק תשובה אחת הגיונית. ואם הוא צודק, אולי זה רק עניין של זמן עד שהמיזם הזה יהרוס... הכל.
"הקפל" הוא מותחן מדע בדיוני המציג תעלומה יצירתית עם גיבור ראוי וסוף מפחיד ומפתיע.

המשך קריאה

סקירות

 • דן
  דן
  (המשך) אז אחרי שקראתי בהנאה (ואז הלכתי וקראתי גם את הספר השני שלו בעברית - 14) התחלתי לחשוב קצת על מה שקראתי, וראיתי שיש הרבה חורים, הרבה שטויות, הרבה החלטות שנעשו כי זה מגניב, ובכלל, לוס אנג'לס ותעשיית הסרטים שלה השפיעו רבות על הכתיבה, ולא לטובה. אבל זה זניח, הספר הוא ממש כיפי
 • דן
  דן
  כבר מהדפים הראשונים של הקפל של פיטר קליינס הבנתי שזה הולך להיות לילה ארוך, הפרקים קצרים מאוד, הקצב מהיר והעלילה מעניינת. זה לא אומר שהכל טוב, ואני אפרט עוד בתגובת המשך, אבל הספר הוא ספר אקשן חביב ביותר ונהניתי מאוד
 • הדר
  הדר
  ספר מדהים שעוסק בחידה ושמתבסס על המיתוסים של לווקראפט, ומעביר את הקורא לממדים חלופיים. ספר נוסף באותו עולם הוא 14 של אותו סופר, וגם הוא מומלץ בחום.
 • גלעד
  גלעד
  ספר מצוין שתפס אותי מיד וגרם לי לחשוב על מושגי החלל והזמן ועולמות חלופייים. מאוד ממליץ לקרוא.