הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
2
הקורא ברכבת של 6:27

הקורא ברכבת של 6:27


דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
2
44.00 
44.00 

תקציר

אילו היו הוריו של לוקיון מץ מואילים לחשוב עוד קצת לפני שהעניקו לו את שמו הנורא, אולי הכול היה נראה אחרת. כבר 36 שנה שלוקיון מבקש להימנע מהדי הצחוקים ששמו, המתחרז עם המילים "מוקיון ולץ", מעורר. בזמן הזה הוא לומד שמוטב לו להצניע את נוכחותו ולא לאחל לעצמו דבר ממה שיש לעולם להציע; לנהל את חייו מתוך שגרה קבועה ואפרורית של עבודה מתסכלת תחת רגלו הגסה של בוס מתעמר, ולאכול ארוחות ערב דוממות בחברת דג הזהב שלו.

 

רק פעם אחת ביום, ברכבת הבוקר של השעה 6:27, הוא מרשה לעצמו להזדקף אל מול העולם, לצאת להגנתן של מילים ולהקריא בקול עמודים אקראיים מתוך ספרים, שהצליח להציל יום קודם לכן מפיה של מכונת הגריסה הרעבתנית שהוא מאכיל במקום עבודתו. הנוסעים הקבועים כבר הסכינו עם המופע המאולתר הזה, והם נוהגים בו בכבוד מהול ברחמים ששמור למשוגעים לא מזיקים.

אלא שהכול משתנה כשיום אחד הוא מוצא ברכבת דיסק און קי ובו כתב יד שמעורר את סקרנותו, ולא רק את סקרנותו שלו!

"הקורא ברכבת של 6:27" הוא ספר רב-קסם שגיבוריו הם ה"אנשים השקופים" שאנו עוברים על פניהם יום יום, אך לא באמת רואים אותם. הוא עוסק בחברות, באמפתיה ובתקווה, ומזכיר לכולנו שהאהבה יכולה לחכות גם במקומות הכי פחות צפויים... וכשהיא מתגלה תמיד טוב לצאת בעקבותיה.

 

סיפורו שובה הלב של לוקיון, שהיה לרב-מכר בצרפת, עורר התלהבות גדולה בקרב הוצאות הספרים בעולם וזכויות התרגום שלו נחטפו ביותר מ-20 מדינות.

המשך קריאה
 • ISBN: 20-53182
 • גודל (עמ'): 134
 • מו"ל: מודן הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 15/03/2016
 • שם המחבר: ז'אן-פול דידילורן
 • תורגם ע"י: ניר רצ'קובסקי

סקירות הגולשים

 • דן
  דן
  ספר באמת מוזר ומפתיע, שהיה לי קשה קצת להיכנס אליו ולהתחבר לדמות, אבל עם חלוף הדפים התחבבה עלי דמותו של הגיבור וגיליתי ספר שנון וחכם
 • Shmulik
  Shmulik
  אחד הספרים הכי לא מוכרים , המפתיעים והחמודים שקראתי לאחרונה. אהבתי את הסיפור, המתחיל מוזר ( אדם שקורא דפים אקראיים ברכבת) ומתפתח במהלך הספר. ספר נהדר, תרגום מדהים בשפה עשירה ומהנה. ספר מומלץ בחום, חביב, מהנה וקצר. מומלץ בחום !!

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו