הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
3.7 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
1
5
1
0
הקוד הטכני

הקוד הטכני


דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
3.7 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
1
5
1
0

במקום 48 

24 

במקום 48 

24 

גודל (עמ'): 300
מו"ל: הוצאה עצמית

תקציר

העולם משתנה. המשבר הפיננסי, המלווה אותנו אל סיום העשור הראשון של המילניום השלישי, הוא לא השינוי היחיד בסביבה. השינוי הוא המעבר מכלכלה, עסקים, קריירות וחברה הבנויים על ניתוח לוגי, לינארי וממוחשב המשקפים את עידן טכנולוגיית המידע לחברה, כלכלה עסקים וקריירות שנכנסים אל העידן הקונספטואלי.

הניתוח הטכני הוא חלק מהעידן הקונספטואלי. ניתוח ויזואלי של מידע, חיפוש קשרים בין מערכות שונות, רצון וכלים לראיית התמונה הכוללת, התייחסות לשוק כאל יצור וירטואלי שאת המוח הסינתטי שלו צריך לפענח ועוד הם אבני יסוד של הניתוח הטכני.

בכל המדובר בניתוח הטכני, המסע אל העתיד של העידן הקונספטואלי הוא גם המסע אל העבר, אל התובנות שצמחו מזירות המסחר ובאמצעות התבוננות אינסופית בתרשימים של ניירות ערך שנועדה לפצח את התנהגות השוק. היום, גם האקדמיה וגם רוח התקופה מתחברים אל האבות המייסדים של תורת הניתוח הטכני. בשילוב הכלים האנליטיים ששיטת הניתוח הטכני מעמידה לרשותנו, ניתן להרוויח מהשווקים הפיננסיים. החמצת הסיפור של השווקים הפיננסיים היא החמצת הזדמנויות. לעתים, המחיר הוא לא רק החמצה אלא גם הפסד צורב וכואב. רבים נכשלים בתהליך כמו שרופאים טועים פעמים רבות באבחון. מי שלא ישאל את עצמו למה לא ימצא תשובה ונידון לכישלון אלא אם כן אלת המזל תהיה לצדו לאורך זמן. זה לא קורה. מי שניסה את אחד מכלי ההשקעה, כלכלי, טכני וכו' והתמקד רק בו ובנישה צרה ממנו ולא ראה ברכה בעמלו, זה הזמן להיפתח ולהתפתח.

ברוח התקופה, ספר זה נכתב כסיפור. לא ראוי לכתוב ספר על הניתוח הטכני בעידן הקונספטואלי כמו ספר שנכתב בעידן החולף. הספר לוקח אותך למסע אל עולם הניתוח הטכני, מסע שיובילו אותו שני גיבורי הספר, פיבו ורוג'ר. נופי מנהטן ומוקדי העסקים והבילוי שלה עוטפים אותנו מכל כיוון ואליהם יצטרפו גיחות לברוקלין שהיא במובן מסוים אזור המתפתח אל העידן הקונספטואלי, לאס וגאס ועוד.

"ניתוח טכני? זה רק התירוץ שלו. תחת המסווה של עולם הניתוח הטכני, מפעיל זיו סגל את קסמיו והופך את המסע המסובך אל רזי שוק ההון לסיפור מהנה ומרתק, ובעצם, לעניין של מה בכך. פשוט ומבריק. ספר חובה".

אלון גל, מנכ"ל Data Pro Proximity

המשך קריאה
  • ISBN: 6-317-12
  • גודל (עמ'): 300
  • מו"ל: הוצאה עצמית
  • יצא לאור ב-: 21/03/2012
  • שם המחבר: זיו סגל
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו