הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
3.5
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
1
5
0
3
גם ב - Kindle

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
3.5
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
1
5
0
3
36 
גודל (עמ'): 413
מו"ל: דני ספרים

סקירות

 • אוהד
  אוהד
  ספר מתח בסגנון סקנדינבי .. מלא בלבול ולא מייצר מתח כראוי .. העלילה לא זורמת ויש קפיצות בין הפרקים השונים, אין הרבה עניין ובניית ציפייה והספר מתמקד במערכות יחסים יותר מאשר בעלילה...מאכזב
 • לימור
  לימור
  ספר שאפשרי לתייג אותו בקטגוריית ספרי המתח, אך אותי הוא לא ממש משך, ולצערי גם לא עניין, כך שלצערי לא סיימתי לקרוא עד הסוף.
 • yaelhar
  yaelhar
  הטכנאים הם העובדים קשה כדי שאנחנו נוכל להינות מיצירתיותם של הממציאים. לא כל אחד יכול להיות ממציא-גאון, וטוב שכך. אם נלביש את המשל (באופן קצת מגושם, אני יודעת) על ספרות - יש די הרבה "טכנאים" שכותבים לנו ספרים שנועדו להנאה. הם לא הממציאים של הסיגנון או אפילו של העלילה. הם רק מפתחים אותה כדי שתהפוך למוצר שאיתו נעביר איכשהו את הזמן. אני חושבת שהז'אנרים הספרותיים שיש בהם רוב לטכנאים הם מתח, רומנטיקה וסדרות פנטסטיות-רומנטיות לנוער.

  הסיפור מותח לפעמים, לא ממש שואב אבל מעורר סקרנות. מצד שני הדמויות שטוחות כמו בובות הנייר הניגזרות ומולבשות בבגדי נייר. אוסטלונד מאפיין אותן באופן טכני, פחות או יותר כמו בכתבה בעיתון. מה שנשאר הוא תיאור התנהגויות סתומות, וקורא המנסה בעייפות להבין מה קורה ובעיקר למה.

  על הכריכה האחורית מצויין שאוסטלונד הוא "אחד מכוכבי העל החדשים של ספרות הפשע הסקנדינבית". כלומר טכנאי בתעשייה המכניסה שהסקנדינבים פיתחו. לזכותו ייאמר שהוא עבד קשה כדי לצנן לי קצת את הקיץ.
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=96824