הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ סיפורי האימה של לאבקראפט

דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
3.7
ממוצע
1
2
2
0
3
1
4
2
5
4
3
גם ב - Kindle
הצל מעל אינסמאות'
הווארד פיליפס לאבקראפט

הצל מעל אינסמאות'

הווארד פיליפס לאבקראפט

דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
3.7
ממוצע
1
2
2
0
3
1
4
2
5
4
3
33 
סדרה:‎ סיפורי האימה של לאבקראפט
גודל (עמ'): 160
מו"ל: פרדס
הנובלה "הצל מעל אינסמאות" שנכתבה ב-1931 וראתה אור ב-1936, מציגה את אחד מפיתוחיו הבשלים ביותר של "מיתוס קת'ולהו" שראשיתו בסיפור "קריאתו של קת'ולהו" (פרדס 2013): סיפור חניכה מסויט, מסע שורשים גותי, נבואה אפוקליפטית ודיוקן מודרני הופך-קרביים של מטאמורפוזה אישית וקיבוצית — כל אלה ביצירה מרעישה אחת, משיאי הפרוזה של לאבקראפט.
הווארד פיליפס לאבקראפט (1890-1937) היה מאבותיה המייסדים של סיפורת האימה והפנטסיה המודרנית, מקור השראתם של סופרים כחורחה לואיס בורחס, ריי ברדבורי, ניל גיימן וסטיבן קינג. "הצל מעל אינסמאות"; הוא ספרו השני הרואה אור בהוצאת פרדס.
המשך קריאה

סקירות

 • squid
  squid
  אחרי קריאתו של קת'ולהו, קראתי אותו באותה נשימה. הספר בסך הכול 160 עמודים, אבל נשאבתי אליו כל כך והעלילה כתובה בצורה מדהימה. התרגום, מאוד טוב, וממליצה לאוהבי ספרי האימה, המד"ב וגם הפנטזיה, לקרוא אותו.
 • הדר
  הדר
  לאבקראפט. מה עוד יש לומר? סופר האימה הראשון, אביו הרוחני של סטיבן קינג, יוצר של מיתולוגיה חדשה לגמרי ומפחידה מאוד, עליה נבנו כבר כמה ספרים מדהימים אחרים: "לילה אחד באוקטובר הבודד", של רוג'ר זילאזני. "14" ו"הקפל", שנמכרים באתר זה ממש. סיפורים של אסתר פריזנר, ועוד רבים ונהדרים.
  מומלץ למי שרוצה להכיר את הבסיס למיתולוגיה של ק'תולהו, לחובבי ספרי אימה, ולחובבי פנטסיה בכלל, אם הם מוכנים לספר קצת מיושן בז'אנר.
 • אוריה
  אוריה
  ספר נדיר! מיוחד ומפחיד אם לא קראת אותו בלילה הפסדת בגדול! אימה שאין אפילו בהארי פוטר !!!!!!