הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
17 דירוגים
3.9 ממוצע
1
1
2
3
3
1
4
3
5
9
1
הצי האבוד 4: תעוזה

הצי האבוד 4: תעוזה


דרג ספר זה מתוך 5
17 דירוגים
3.9 ממוצע
1
1
2
3
3
1
4
3
5
9
1
37 
37 
סדרה:‎ הצי האבוד - 4
מו"ל: יניב הוצאה לאור

תקציר

עמוק מאחורי קווי האויב, הצי האבוד ממשיך במסעו המסוכן הביתה.

 

קפטן ג'ון "בלק ג'ק" גירי, ששב אל הצי אחרי מאה שנים שבה היה שרוי בתרדמת הישרדות, פוקד על הצי לשוב ללאקוטה, אל אותה מערכת שבה כמעט הושמדו על ידי הצי הסינדיקי. זה הימור נואש שעשוי להעניק לצי את הזמן הדרוש כדי להתאושש, אך בה בעת הוא מעניק גם לקושרים ולמורדים זמן נוסף כדי לפעול נגדו. גירי יודע שהצי חייב לפעול כגוף אחד נגד הסינדיקים, אבל מספר לא ידוע מקציניו הבכירים מעוניינים במפקד חדש והם לא מהססים לפעול נגד ספינות הצי עצמו...

 

 

ג'ק קמפבל הוא שם העט של ג'ון ג'. הֶמְרי, קצין צי ארה"ב בדימוס. ג'ון כותב מדע בדיוני צבאי, אופרות חלל ופנטזיה. בסדרת "הצי האבוד" באים לידי ביטוי ניסיונו הצבאי של המרי, ותשומת לבו לפרטים הטכניים של לחימה בין ציי חלל במרחק של דקות אור אחדות זה מזה ובמהירות של עשירית ממהירות האור. ג'ון גר במרילנד עם אישתו ושלושה ילדים, זהו הספר הרביעי בסדרת "הצי האבוד".

המשך קריאה
 • ISBN: 1088-32
 • מו"ל: יניב הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 09/06/2016
 • שם המחבר: ג'ק קמפבל
 • תורגם ע"י: ענבל שגיב-נקדימון

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • אוריאל
  אוריאל
  עוד מאותו דבר. קריאה קולחת, כמה דברים שסוף סוף יכולים להצביע על התפתחות בעלילה, אך זה מתקלקל עם עוד דיוני אופי לא בשלים.
  אם הסופר היה משקיע קצת יותר בקוי האופי של הדמויות במקום בפלקטים שהוא מייצר (לא בטוח שמבחירה) - לסדרה הזו היה יכול להיות הרבה מאד פוטנציאל.