הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
3.5
ממוצע
1
1
2
0
3
2
4
1
5
2
2
הציור האחרון של שרה דה ווס

הציור האחרון של שרה דה ווס


דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
3.5
ממוצע
1
1
2
0
3
2
4
1
5
2
2

במקום 44 

28.6 

גודל (עמ'): 280
מו"ל: הוצאת הכורסא

 

ברומן חדש ומלהיב שנפרש על פני ארבע מאות שנה ושלוש יבשות, רוקם דומיניק סמית עלילה מורכבת ומרתקת שסובבת סביר ציור אחד בלתי נשכח.

דומיניק סמית נולד וגדל בסידני, אוסטרליה, ומתגורר כיום בארה"ב. הוא מלמד כתיבה בפקולטה לפרוזה של קולג' וורן ווילסון בצפון קרוליינה. "הציור האחרון של שרה דה ווס" הוא ספרו הרביעי והראשון שמתורגם לעברית.

"רומן יפהפה ועל-זמני, שמראה כיצד הבחירות הקטנות ביותר - כמו בחירת התערובת המתאימה ליצירת צבע צהוב - יכולות להשפיע על חיים שלמים".

קירקוס

"'הציור האחרון של שרה דה ווס כתוב בפרוזה צלולה, הסוחפת אותנו לעולם הדימויים העשיר שלה ומגישה סיפור מרהיב: שנון, משעשע ועתיר חיוניות, ובה בעת מודע לקווי המתאר הרגשיים של לב האדם. ספר שכל פרט ופרט מוקפד בו, מלא חיים וגדוש ברגישות. הקריאה תשאיר אתכם ערים כל הלילה - בתחילה כדי שתוכלו להתקדם בסיפור ולאחר מכן כדי שתוכלו להאט את הקצב ולהתענג על המתח ההולך ונבנה".

בוסטון גלוב

המשך קריאה

סקירות

 • סתיו
  סתיו
  הספר כתוב נחמד ועוסק בציירות בימי הביניים, הזכיר לי את" חדר משלה" ברעיון שלו( על האחות המוכשרת הדמיונית של שקספיר), הספר לא כל כך זורם למיטיבי לכת...
 • נופר
  נופר
  סיפור אודות ציור מקורי של נערה נשענת על עץ התרזה וצופה במחליקים על אגם קפוא, שעבר מדור לדור עד שיום אחד הוא נעלם. זהו רומן היסטורי המשתרע על פני ארבע מאות שנים (משנת 1635 ועד שנת 2000) ומתרחש בשלושה מקומות שונים (ניו יורק, הולנד וסידני).
  הסיפור מורכב מפרקים שכל אחד מתרחש בתקופה שונה וביבשת שונה. המעברים בין התקופות קצת הקשו עלי את הקריאה הרציפה, היה לי קשה להרכיב את כל התמונה וגם בסופו נותרו לי דברים לא סגורים לחלוטין.