הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
3.9
ממוצע
1
0
2
1
3
2
4
1
5
3
3
הס פן תעיר
מו היידר

הס פן תעיר

מו היידר

דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
3.9
ממוצע
1
0
2
1
3
2
4
1
5
3
3
39 
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
הוא מבין שנתקל ברוצח סדרתי מתוחכם שמכור לטקסים חולניים. בכל אחת מהקורבנות שלו מותיר הרוצח את סימן ההיכר שלו, ומבהיר למשטרה ולג'ק כי הוא לא מתכוון ולא מסוגל להפסיק.
מו היידר מספקת את אחד הבלשים המרתקים והפגומים של הז'אנר במרדף אחר יריב שמזכיר את חניבעל לקטר. ספריה זכו בפרס אדגר ותורגמו ב־25 מדינות. ארבעה מספריה נקנו לעיבוד קולנועי וג'ק קאפרי עומד להפוך לגיבור טלוויזיוני הנאבק ברשע ובטיפה המרה.

מו היידר עזבה את הבית בגיל 15. היא עבדה כברמנית, אשת אבטחה, מארחת במועדון בטוקיו, בימאית ומורה לאנגלית. היא בעלת תואר שני לכתיבה יוצרת ומתגוררת באנגליה עם בתה ובעלה שהוא שוטר בדימוס וכותבת את המשך עלילות ג'ק קאפרי.
המשך קריאה

סקירות

 • איילת
  איילת
  ספר מותח מאד, מצמרר, מפחיד. פושע פיכופת. בדיוק סוג הספרים החביבים עלי. ישנם ספרים נוספים של הסופרת עם אותו בלש, אך זה היחיד שיצא בעברית. מקווה שיצאו נוספים! ממליצה מאד.
 • דן
  דן
  לפעמים אתה רוצה קצת מנוחה מהבלשים הסקנדינבים או האמריקאים, כבר הבנו את הפרנציפ שלהם, אז הינה קיבלנו בלש אנגלי, מיוחד מאד, פגום מאד, ואכן זו חוויה אחרת, וקיצור, ספר טוב
 • דן
  דן
  ספר מתח/בלש אנגלי, מסוגנן מאד, אלים מאד, לא לבעלי לב חלש, מקורי במידה, אבל קצת חלש בתחום ההומור, קשה לחוות זוועות כאלו בלי טיפה של הומור. א בל, בכל זאת, מותחן מספק למדי לבעלי העצבים המתאימים