הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
2.2
ממוצע
1
2
2
2
3
0
4
0
5
1
4
הסערה
גראהם בראון, קלייב קאסלר

הסערה

גראהם בראון, קלייב קאסלר

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
2.2
ממוצע
1
2
2
2
3
0
4
0
5
1
4
44 
מו"ל: מודן הוצאה לאור
קורט אוסטין וחבריו לצוות ‘נומה’ נקראים לחקור את היעלמותם של עמיתיהם לסוכנות. מה שנדמה בתחילה כתאונה מוזרה, מתברר עד מהרה כקצה הקרחון של מזימה שאפתנית, פרי מוחו הקודח של איש אחד: להשפיע באמצעות טכנולוגיה ייחודית של מיקרו־רובוטים על תנאי מזג האוויר העולמיים ולהפוך ל“מוריד הגשם“ האולטימטיבי בגרסת המאה ה-21.
קורט, ג‘ו זוואלה ובני הזוג טראוט, יחד עם צלע נשית חדשה ומסקרנת, נאלצים להתפרש על פני ימים ויבשות כדי לעצור את התוכנית האכזרית. בדרכם רצופת הסכנות להחזרת האקלים העולמי למצבו הקודם, הם נדרשים להתמודד עם כוחות אדירים של הטבע והאדם, ונתקלים באויבים מפתיעים ובשותפים מפתיעים לא פחות.
קלייב קאסלר, אמן ספרי ההרפתקה הימיים ואספן ספינות טבועות בעצמו, חוזר במותחן מקורי, קצבי ומלא אדרנלין ובעלילה שלא נחה לרגע.
קלייב קאסלר הוא מחבר של רבי־מכר רבים, ביניהם ‘שער השטן’, ‘הנווט’, ‘המרגל’, ‘זהב כחול’ ו‘מדוזה’ שיצאו בעברית בהוצאת מודן.
המשך קריאה

סקירות

 • nana
  nana
  רכשתי את הספר אבל לא רואה שנשלח לקינדל
 • גדעון
  גדעון
  יש הרבה דמיון בין הספר הזה של קלייב קאסלר לספריו האחרים, וזו לא בהכרח דבר רע. מה שעובד, למה לקלקל? אבל אם קראת את ספריו האחרים אתה מצפה לקצת שינוי, ולא למחזור טוטלי. אבל בסה"כ נהניתי, אז כנראה שזה בכל זאת לא הפריע לי כל כך
 • לימור
  לימור
  ספר ממש טוב, המון מתח, כתיבה משובחת של הסופר, נהנתי מכל רגע של קריאה וממליצה לכולם.
 • יפעת
  יפעת
  ספר כמיטב המסורת של קלייב קאסלר, זורם, מותח וקליל. תמיד יש איזו מזימה משוכללת להשתלט על אוצרות העולם ותמיד יש את חבורת הגיבורים החכמים שעוצרת את המזימה. מומלץ לימי הקיץ החמים.....