הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ המעון של מיס פרגרין לילדים משונים - 3

דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
3.6
ממוצע
1
1
2
1
3
1
4
1
5
3
3
המעון של מיס פרגרין לילדים משונים 3: ספריית הנשמות

המעון של מיס פרגרין לילדים משונים 3: ספריית הנשמות


דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
3.6
ממוצע
1
1
2
1
3
1
4
1
5
3
3

במקום 44 

33 

סדרה:‎ המעון של מיס פרגרין לילדים משונים - 3
גודל (עמ'): 504
מו"ל: כתר הוצאה לאור

ג‭'‬ייקוב‭ ‬בן‭ ‬ה‮-‬16‭ ‬מגלה‭ ‬כוחות‭ ‬חדשים‭ ‬וצולל‭ ‬אל‭ ‬ההיסטוריה‭ ‬כדי‭ ‬להציל‭ ‬את‭ ‬חבריו‭ ‬הכלואים‭ ‬במבצר‭ ‬שמור‭ ‬היטב. אל‭ ‬הדרך‭ ‬יוצאים‭ ‬עמו‭ ‬הילדה‭ ‬עם‭ ‬האש‭ ‬בקצות‭ ‬האצבעות‭ ‬והכלב‭ ‬המריח‭ ‬ילדים‭ ‬אבודים.‭ ‬יחד‭ ‬הם‭ ‬יגיעו‭ ‬אל‭ ‬סמטאותיה‭ ‬החשוכות‭ ‬של‭ ‬לונדון‭ ‬הוויקטוריאנית‭,‬ בניסיון‭ ‬אחרון‭ ‬לקבוע‭ ‬את‭ ‬גורלם‭ ‬של‭ ‬הילדים‭ ‬המשונים‭.‬

טרילוגיית‭ ‬‭"‬המעון‭ ‬של‭ ‬מיס‭ ‬פרגרין‭"‬‭ ‬הייתה‭ ‬לאחת‭ ‬התופעות‭ ‬המפתיעות‭ ‬בעולם‭ ‬הספרות‭ ‬בעשור‭ ‬האחרון. הסדרה‭ ‬של‭ ‬רנסום‭ ‬ריגס‭ ‬שהתה‭ ‬למעלה‭ ‬משנה‭ ‬ברשימות‭ ‬רבי‮ ‬המכר‭ ‬של‭ ‬ה‭"‬ניו‮ ‬יורק‭ ‬טיימס", ‬נמכרה‭ ‬במיליוני‭ ‬עותקים‭ ‬ברחבי‭ ‬העולם ועובדה‭ ‬לסרט‭ ‬בבימויו‭ ‬של‭ ‬טים‭ ‬ברטון‭.‬ סיפור‭ ‬אנושי‭ ‬מרגש, ‬פנטזיה‭ ‬מצמררת‭ ‬וכובשת‭ ‬שאסור‭ ‬להחמיץ‭.

לבני‭ ‬12‭ ‬עד‭ ‬120‭.‬

‭"‬כמו‭ ‬התמונות‭ ‬המצמררות‭,‬ הסיפור‭ ‬מוצא‭ ‬איזון‭ ‬דק‭ ‬בין‭ ‬יופי‭ ‬מהפנט‭ ‬לאופל‭ ‬מאיים‭."
הספרייה‭ ‬הפנטסטית

‭"‬מפחיד‭ ‬בצורה‭ ‬נפלאה".
הגרדיאן

המשך קריאה

ביקורותסיום מרהיב לטרילוגיה מהפנטת!

לאחר שהחבורה הופרדה, על אמה וג'ייקוב למצוא דרך להיכנס למקום הנורא ביותר במשונזיה - לולאת זמן שהיא ביב השופכין הכי מזוהם ומסוכן בעולם שהפך למאורת פשע מתועבת.

עליהם לחדור אל לב ליבה של שכונת עוני ויקטוריאנית בלונדון, שם אין גבולות והאכזריות ניגרת כמו שפכי המפעלים המוזרמים לשם יומם וליל, ואל המצודה העומדת במרכז הרובע – שם יהיו חבריהם אם עודם בחיים.

בישורת האחרונה של מסעם עומדים ג'ייקוב ואמה לגלות סודות משפחתיים של מורתם האהובה מיס פרגרין וללמוד עוד כמה דברים מרתקים על הכוחות הייחודיים של ג'ייקוב.

סקירות

 • גדעון
  גדעון
  אהבתי מאוד את כל הסדרה, למרות שבאופן כללי אני לא מת על תמת ה"אנשים שבאופן לא מוסבר יש להם כוחות משונים או מגניבים", אבל בספר הזה יש עוד הרבה מעבר והוא מציג את גיבוריו באופן אנושי להפליא
 • נופר
  נופר
  ספר שהוא ממש טוב ומומלץ בחום. הוא מותח, מצחיק, מפחיד(אבל ממש מעט), עם המון הרפתקאות וילדים משונים :)
  אני מקווה שתתחברו כמוני לעולם של המשונים..
  את שתיהיה לכם קריאה מהנה :)
 • לידור
  לידור
  יופי של סיום ליופי של טרילוגיה.