הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ המועמדת - 1

דרג ספר זה מתוך 5
16 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
3
3
2
4
4
5
6
37
גם ב - Kindle
המועמדת 1: המועמדת

המועמדת 1: המועמדת


דרג ספר זה מתוך 5
16 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
3
3
2
4
4
5
6
37

במקום 44 

30.8 

סדרה:‎ המועמדת - 1
גודל (עמ'): 374
מו"ל: ידיעות ספרים

אחרי לחץ בלתי-פוסק מצד משפחתה ומצד אַספֶּן עצמו, היא מוצאת את עצמה, בניגוד לרצונה, בארמון המפואר, מתמודדת מול 34 נערות נרגשות מרחבי הממלכה. רובן מגיעות ממעמדות גבוהים משלה, והן מתוחכמות ומנוסות ממנה בהרבה. המצב מסתבך עוד יותר כאשר היא פוגשת פנים אל פנים את הנסיך מקסון ונאלצת לבחון מחדש את חייה, את רצונותיה ואת תוכניותיה לעתיד. האם לרגשות יש מקום בתחרות כמו הבחירה? היכן נגמר המשחק ומתחילה המציאות?

זהו הספר הראשון בסדרה "המועמדת", סדרת ספרים שכבשה את ארצות הברית ונהפכה לתופעה חובקת עולם. ספרי הסדרה מככבים חדשים רבים בראש טבלאות רבי-המכר בארצות הברית ובעולם וזכויות ההסרטה כבר נמכרו לחברת האחים וורנר.

המשך קריאה

סקירות

 • שרה
  שרה
  ספר משעמממממם עד דמעות פשוט להמנע מכל הסידרה הזו היא לילדים בני 11-14 מעממממממממם ברמות קשות בזבוז של זמן וכסף
 • סוזנה
  סוזנה
  חמוד ביותר , כתיבה טובה ... ההמשך מסקרן , אין ספק שאמשיך בקריאה של שאר הספרים .
  עלילה רומנטית ונעימה
 • אדן
  אדן
  ספר מדהים, עלילה טובה מאוד, סדרת הרומנטיקה הכי טובה שיש,
  מרגע שהתחלתי לקרוא נשאבתי לספר לא הפסקתי!
 • מיכל
  מיכל
  פנטזית נוער סוחפת מאוד נהניתי מהקריאה אין רגע דל. אינטראקציות מענינות בין המועמדות ובין אמריקה הלא מתפשרת ומקסון. דרמה ואקשן בספר אחד כתוב נפלא!
 • ענבר
  ענבר
  עבר הרבה זמן מאז שקראתי ספר נוער או ספר פנטזיה בכללי. ואני כל כל נהנתי. ההתחלה הייתה קצת איטית אבל זה השתנה די מהר. בעולם שכולו מעמדות הנסיך חייב לבחור אישה מתוך 35 נשים מכל המעמדות. בתהליך שנקרא הבחירה. הגיבורה נבחרת בטעות ולא ברצון. בין אהבה נכזבת, מורדים שתוקפים את הארמון, געגועים למשפחה, הקרבה ועוד. נרקמת חברות שאט אט מתפתחת למעבר. חשוב לציין שהסוף הוא יחסית פתוח כך שחייבים להמשיך לספר הבא בשביל ההמשך. אני מאוד נהנתי.
 • הדר
  הדר
  רומן דיסטופי. החלק המעניין הוא שיטת המעמדות החברתיים הנוקשים, שמזכירה את אירופה הפיאודלית. מעבר לזה, נערה יפה וחיי האהבה שלה.
 • נורית
  נורית
  לכאורה מדובר בספר לבני נןער אך יש בספר גם אלמנטים בוגרים. מדובר בחברה מעמדית שבה אנשים ממעמדות שונים יכולים להתמזג רק בדרכים מסוימות וקשה לעבור ממעמד למעמד. לא מדובר רק בסיפור אהבה. סך הכל מעניין
 • גליה
  גליה
  ספר מדע בדיוני לנוער. נחמד וזורם. מתאים גם למבוגרים חובבי הז'אנר שלוקחים בחשבון שזה ספר לנוער..
 • מירטה
  מירטה
  סידרה חמודה. כתיבה כיפית וזורמת. קצת יותר מתאים לנוער מאשר למבוגרים. לחובבי הז'אנר זאת סדרה מומלצת. הספר הראשון בסדרה. נותן חשק לעוד.
 • מירטה
  מירטה
  סידרה חמודה. כתיבה כיפית וזורמת. קצת יותר מתאים לנוער מאשר למבוגרים. לחובבי הז'אנר זאת סדרה מומלצת. הספר הראשון בסדרה. נותן חשק לעוד.