הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ המגע - 2

דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
2.6
ממוצע
1
2
2
3
3
1
4
0
5
2
8
המגע 2: נשיקה אחרונה

המגע 2: נשיקה אחרונה


דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
2.6
ממוצע
1
2
2
3
3
1
4
0
5
2
8

במקום 44 

30.8 

סדרה:‎ המגע - 2
גודל (עמ'): 360
מו"ל: ספר לכל

סקירות

 • רונית
  רונית
  בהמשך לספר הראשון עדיין היה לי קשה להתחבר לשנותה של אמילי למרות כל הגילויים שהיא לאט לאט נוספת אליהם האישיות האמונה שלה ממש הרגיזה אותי ולא הצלחתי לקבל את המצב שבו היא הכניסה את עצמה בכח רק בכדי לגלות מה עם חברתה למרות שבחלק השני היא כבר פגשה אותה וראה שהכל בסדר איתה אין ספק שבסוף פשוט ריכזה אותי מעין נפילת מתח בלי שום טעם
 • נורית
  נורית
  הגיבורה בסדרה הזו מעוררת שאלות, לא ברור לי למה היא כנועה כל כך, הספרים מעניינים ויש בהם מתח וקטעי מין אירוטיים אבל הכניעות שלה אולי מוגזמת מעט. סך הכל סדרה לא רעה
 • הילה
  הילה
  מי שקראה את הראשון צריכה וגם תמצא את עצמה ממשיכה גם לשני, לי באופן אישי היה מורכב להתחבר לאמילי אבל אין ספק שהאישיות הכנועה שלה מהווה חלק בלתי נפרד מהעלילה המתפתחת
 • קרן
  קרן
  עכשיו זו שלישיה אמבר אמילי וריב... נהיה יותר מעניין, יותר מותח. נשפך יותר אור על העבר שלהם. אבל זה בסדר ולא יותר. או כמו שנאמר זה ליד... בכל מקרה ספר חובה למי שקרא את הראשון.
 • טל
  טל
  אני לא מבינה למה המשכתי לקרוא את הספר השני בסדרה אולי בגלל שממש רציתי שאמילי תתאפס על עצמה.
  ספר על סאבית בכל רמח איבריה מעט מוגזם לטעמי.
  מצד אחד אני לא יודעת אם הייתי ממליצה להתחיל לקרוא את הדואט ומצד שני היה שונה מספרים אחכים בג'אנר. לממ שתבחר לקרוא בכל זאת. בהצלחה.
 • שושי
  שושי
  ספר אפל וקינקי, הגיבורה תלותית באופן קיצוני, מעצבן לקרוא כמה היא מבטלת את עצמה, דילגתי על חלקים רבים.
 • רונית
  רונית
  טוב ראשית מה שיש לי לומר על הדואט הזה שהוא מאוד מאוד שונה מהטרילוגיה הקודמת של הסופרת חוץ מהמוטיב של תלותיות וביטול עצמי שחוזר על עצמו ,פה מדובר על ממש ממש בחורה תלותית עם הפרעה נפשית של אמילי וריב שינהם כמעין תלותיים אחד בשני היו תיאורים שממש פשוט דילגתים היה לי קשה לקרוא על התעלללות בכדי לחוות עונג .
  בספר ישנם חזרות רבות מידי של הרגשות של אמילי כמה שהיא כל הזמן מוכנה לוותר על עצמה בשבילו הרגשתי שענין נטחן ללא סוף בסה"כ אני יכולה לסכם את הספר כסביר ומטה העלילה בקושי מתפתחת ומתישה ספר מעט אפל וקינקי לא יותר מזה .
 • ריקי
  ריקי
  וואו!!! אחד הדואטים המרתקים שקראתי לאחרונה. אין בו רגע דל.
  לקח לי קצת זמן להתחבר לדמות הנשית כי הרגשתי שהיא ״חלשה״ ו״סמרטוטית״ מדי... בהמשך, נוכחתי שזה משרת היטב את ההתפתחויות בעלילה. סיפור מעניין שאי אפשר להניח.