הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
4.2 ממוצע
1
0
2
0
3
2
4
0
5
3
13
הלביאה הלוחמת 1

הלביאה הלוחמת 1


דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
4.2 ממוצע
1
0
2
0
3
2
4
0
5
3
13

במקום 35 

24.5 

במקום 35 

24.5 

גודל (עמ'): 500
מו"ל: יהלומים

תקציר

היא

כשנולדתי היה לי הכול, אבל עכשיו אין לי כלום. אין לי מה להפסיד יותר.

קיבלתי הזדמנות שנייה, אולי הזדמנות להתחלה חדשה. אני לוקחת אותה, אבל רק כי היא מקרבת אותי אליו, אל האחד שאני מחכה לו כבר שבע שנים. לעולם לא אוותר עליו. לעולם לא אוותר לו.

לא ציפיתי לפגוש אותך בדרך. דווקא עכשיו, כשכבר הפסקתי להאמין שאתה קיים. בגללך, חלומות שכבר לא העזתי לחלום חוזרים לרדוף אותי. הם נותנים לי תקווה, הם מבלבלים אותי.

“תגיד משהו. תגיד עוד משהו, בבקשה…”

הוא

נולדתי בלי כלום והשגתי את הכול. נלחמתי נגד כולם, הגעתי לנקודה אליה שאפתי להגיע. אני חי את החלום ולא אתן לאף אחד להרוס את זה. גם לא לך.

לא ציפיתי לפגוש אותך. אני לא מוכן שתגרמי לי להרגיש כך. את משקרת, את משחקת, את מבלבלת אותי. את מסוכנת ואני חייב להיפטר ממך.

אבל את מושלמת.

ואת מסתירה סוד. אני חייב לגלות מה הוא.

דבר אחד אני יודע – היום, יש לי הרבה מה להפסיד… בגללך.

הלביאה הלוחמת מאת שרון חיון גינת. ספר ראשון מתוך דואט הלביאה הלוחמת כחלק מסדרת האריות. עלילה סוחפת ומהפנטת, רווית מסתורין ומתח. גינת רוקמת סיפור מתוחכם ומכשף ומשאירה את הקורא חסר אוויר וצמא לעוד.

סה”כ בסדרת האריות ארבעה ספרים שמחולקים לשני דואטים, דואט הלביאה הלוחמת ודואט האריה האגדי.

 • ISBN: 3-09-2018-21
 • גודל (עמ'): 500
 • מו"ל: יהלומים
 • יצא לאור ב-: 03/04/2018
 • שם המחבר: שרון חיון גינת

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • שוש
  שוש
  וואוו!!! איזו סדרה מרתקת. איזו כתיבה מהנה ומושלמת. גם אם העלילה לא היתה מוצלחת, סגנון הכתיבה כל כך טוב, שניתן לקרוא כל דבר בכתיבה מהסוג הזה.
  למרות ההקצנה בתכונות של הדמויות הראשיות, הן מעוררות הזדהות עמוקה ואהבה כלפיהן. אלה וטוני מתנגשים, אוהבים, נסחפים ומתרסקים עוד ועוד, והכל בצורה סוחפת ומרגשת. אי אפשר להניח מהיד את ספרי הסדרה הזו. נראה לי, שאקרא אותם שוב בקרוב מאוד. הם מעוררים כמיהה עזה לחיבור מדהים כזה בין בני זוג..
 • רות
  רות
  להביאה הלוחמת הוא ספר עם עלילה משובחת .
  הסופרת מצליחה להכניס אותך לסיפור בהדרגתיות ונותנת לך להרגיש כעס כאב תשוקה כאילו אתה אחד מן הדמעות בספר .
  לא יכולתי להניח את הספר לרגע ממליצה בחום
 • Lital
  Lital
  וואי איזה ספר.... אני חושבת שבחיים שלי לא יצא לי לא להניח ספר מהיד בשביל הפסקה קצרה של שתיה, אוכל או מנוחה לעיניים. אובחן, עד שהלביאה הלוחמת הגיע. קראתי בשקיקה כל מילה ומילה. גם כשהתעצבנתי על הדמויות, גם שחלק מהביטויים או ה"סצנות" חזרו על עצמם וגם כשהגעתי למצב של דמעות. אני פשוט ממליצה בחום
 • קרן
  קרן
  להזדהות עם הדמויות קצת קשה... מושלמות כאילו, ספר מרתק, מרגש, מעניין אבל מכיל קצת הכל מכל בכל כל... הרגיש לי קצת שהסופרת בזבזה הכל על רביעיית ספרים אחת וזהו. קצת העיק, אבל עדיין עבד כי זה רביעיית ספרים שקראתי בעניין רב
 • רונית
  רונית
  טוב ראשית אני רוצה לומר שקשה לי מאוד לרשום את הביקורת הדמות של אלה כ"כ מושלמת שהקריאה היתה לי קשה אבל אחרי שסיימתי את כל הסידרה (כולל האריה ) קיבלתי הסדר על בנית הדמויות הרבמ חלקים מהספר הרגיש לי שקראתי אותם בספרים אחרים ובכל זאת סידרה יפהפה ממליצה ביותר
 • Nehama
  Nehama
  אם את כאן מתלבטת אם לרכוש... זהירות זוהי אזהרה אחרונה את הולכת ליפול חזק !!! כמו שנאמר כאן לפני ויותר. את הולכת לאבד את עצמך ליומיים לפחות וזוהי רק ההתחלה כי לפנייך עוד שלושה ספרים שאי אפשר לעזוב עד שמסיימים.
 • חדוה
  חדוה
  וואוווו! איזה ספר מושלם! לא להאמין שזה הספר ביכורים של הסופרת. סוחף בטירוף!
 • מיטל
  מיטל
  וווואווו...ספר ראשון בסדרה,מעולה,העלילה נרקמת לאט בשילוב של עבר והווה,על המציאות הישראלית הכואבת. כתיבה מצויינת,נהניתי מאוד.
 • גלי
  גלי
  גרעין הספר מרתק לכשעצמו בהחלט היה מקום לקצר בתיאורים שקצת היו מתישים וקצת חבל כי היו הרבה פעמים שאבדתי את הקשר עם הכותבת. למרות זאת סדרה בהחלט מרתקת סוחפת ומתאהבים ממש מהרגע הראשון בדמויות המרכזיות. אני ממליצה בחום
 • ריקי
  ריקי
  קצת קשה לי להמליץ על הסדרה הזו. העלילה אמנם מעניינת ויוצאת דופן, אך היא נדחקת הצידה לטובת תיאורים ארוכים ופחות רלוונטיים שחוזרים על עצמם.
  הכתיבה מעט ילדותית בעיניי - הדמות הראשית היא האישה הכי יפה שאי פעם נבראה, היא הכי חכמה ביקום והיא גם חזקה כמו וונדרוומן לפחות.
  ההקצנה של הדמויות והשימוש החוזר בביטויים בנאליים יצרו אצלי תחושה שהכותבת לועגת לז׳אנר.
 • עינת
  עינת
  ספר ראשון בסדרה. אלה היא דמות חזקה שעברה הרבה טרגדיות בחיים ולמרות זאת היא מצליחה להתקדם בחייה לבדה. סה"כ אהבתי את הספר והעלילה מרתקת ויוצאת דופן אך היו יותר מידי תיאורים שחזרו על עצמם.
 • סאנאל
  סאנאל
  וואווו, וואוו איזה ספר נדיר! בין הספרים היפים ביותר שקראתי. ממליצה בחום וצפה להשקת הספר ׳האריה האגדי׳.
 • קרן
  קרן
  אחד הספרים הנדירים שקראתי. מדהים!!! אי אפשר להוריד מהיד. כתוב בצורה חכמה ואינטליגנטית מאוד.
  רואים שנעשתה פה עבודת מחקר גדולה ורצינית.
  הסיפור סוחף ומרתק. אלה פשוט דמות להערצה ואנטוני מדהים בטירוף. הסיפור של אלה כל כך ישראלי ומרגש שגורם להתאהב בה מהרגע הראשון.
  מומלץ בחום! בטוחה שאחזור לקרוא עוד מספר פעמים בעתיד.