הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
4.4
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
3
5
4
5
הכי בעולם

הכי בעולם


דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
4.4
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
3
5
4
5

במקום 39 

25.4 

גודל (עמ'): 384
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
כשהבלשית די-די וארן נכנסת לתמונה, הדברים מתחילים להסתבך. היא תיאלץ לנהל מירוץ נגד השעון כדי לחשוף סודות משפחתיים, לפענח רצח ולמצוא ילדה נעדרת. זהו מותחן על משפחה, אלימות וסודות ועל מי שאנחנו אוהבים הכי בעולם. ספריה של ליסה גרדנר נמכרו ביותר מ-22 מיליון עותקים וראו אור ביותר ב-30 מדינות. ספרה הקודם "מחבואים" זכה לשבחי הקהל וגם בו מככבת הבלשית די-די וארן.
המשך קריאה

סקירות

 • yaelhar
  yaelhar
  סיפור מותח, כתוב מצויין. אמנם אפשר לנחש חלקים מהסיפור, ודמותה של הבלשית מעלה תהיות לגבי מידת שיקול הדעת שמפגינה משטרה המאפשרת למישהי עם התנהגות כזו להתקדם בה, אבל הספר טוב וגרם לי הנאה.
 • איילת
  איילת
  הספר הכי בעולם מצטרף לספר מחבואים של סופרת זו, שהיא סופרת ספרי מתח מצויינת! העלילה זורמת, מותחת מאד. ספר קליל ומהנה. מומלץ בחם!
 • גדעון
  גדעון
  לא יודע למה, נכנסתי חזק לספר הזה, קראתי בשוונג אחד ארוך (סוף שבוע) ויצאתי ממנו מהורהר ועגמומי, אבל זה רק אומר שהספר מותח מאד, עלילה הדוקה, וגיבורים שתופסים חזק
 • מיקי
  מיקי
  הספרים של ליסה גרדנר נראים כמו נסיונות לשכתב את אותו רעיון ולהשתפר כל פעם, ולמזלינו פה הכתיבה מוצלחת מאד, הקצוות הוחלקו והכתיבה לא נוזלת לצדדים. סיפור מתח מוצלח ומהודק, חווית קריאה טובה מאד
 • מירי
  מירי
  התאהבתי בספרים של ליסה כבר במחבואים. הספר הזה אומנם לא זורם בהתחלה כמו הראשון אך לקראת הסוף תופס תעוצה ומדביק אותך לקריאה. כל דף אתה מנסה להבין מה קורה, למרות שנראה שאתה כבר יודע הכל כבר מההתחלה ליסה מצליחה לסובב את הקורא על האצבע ולשנות את קווי העלילה. בפרקים האחרונים, נראה לי ששכחתי לנשום.. :)