הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3.8 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
3
5
1
3
הכימאית

הכימאית


דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3.8 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
3
5
1
3
44.00 
44.00 

תקציר


המטרה היחידה של ד"ר ג'וליאנה פורטיס בשלוש השנים האחרונות היא להישאר בחיים. לשרוד, לנשום, להתקיים בלי להשאיר עקבות ולחמוק ממי שיעשו הכל כדי שלא תישאר בחיים.

את מי שמנסים לחסל אותה היא החשיבה פעם כ"טובים". הם היו המעסיקים שלה בסוכנות הסודית ביותר בממשל האמריקני, זו שגורמת לנבחרי הציבור להיראות כלא יותר מבובות על חוט.

לפני שלוש שנים הם הגיעו למסקנה שהיא יודעת יותר מדי, ומאז שביימו את מותו בתאונה של השותף שלה, ברור לה שהיא הבאה בתור. הדריכות שלה לא פוחתת כשהיא מקבלת דואר אלקטרוני מהבוס שלה לשעבר. הם זקוקים לה, כי הרי אין עוד מישהי שיכולה לגרום לחשודים לספר את האמת ביעילות ובמהירות כזאת. בזה היא יודעת שהם צודקים.

האם זוהי רק מלכודת? או אולי סיכוי אמיתי לקטוע את שגרת הבריחה שכוללת החלפת זהויות, שמות וערים ושינה עם מסכת אב"כ באופן קבוע?

סטפני מאייר, מחברת סדרת "דמדומים", יוצרת עלילת מתח שמונעת מדמותה הכובשת של ג'וליאנה, הסוכנת לשעבר. אישה שנאלצת להחליט החלטות שישפיעו עליה, על הממשל ועל מאות אלפי אזרחים; ובמקביל להתמודד עם התעוררות רגשות, שלא חשבה שתוכל לחוות אחרי שנים של שירות כמקצוענית קרת רוח.

"העלילה ללא ספק תהדק את אחיזתה של מאייר בקוראיה המסורים...".
וושינגטון פוסט

"מרתק... כמו דהירה מלאת אימה."
יו-אס-איי-טודי

"המעריצים יסתערו על הספר כמו שהסתערו על סדרת 'דמדומים'."
בוסטון גלוב

המשך קריאה
 • ISBN: 20-53334
 • גודל (עמ'): 480
 • מו"ל: מודן הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 16/05/2017
 • שם המחבר: סטפני מאייר
 • תורגם ע"י: דנה טל

סקירות הגולשים

 • שוש
  שוש
  ספר מתח מרתק ביותר. קשה מאוד לעזוב אותו. הוא "מסתובב" בראש כל הזמן, גורם לקורא לחשוב עליו ולתהות הרבה, עד אשר ממשיכים בקריאתו. המתח גואה מפרק לפרק, והדמויות הראשיות מיוחדות מאוד. גם סיפור האהבה שנרקם ביניהן יפה ועדין ומעורר חשק רב לאהבה כזו נהדרת. מומלץ בחום רב!
 • חניתה
  חניתה
  ספר מתח עם עלילה סוחפת שקשה היה לי להניח מהיד.
  דר' ג'וליאנה פורטיס פיתחה שיטות משלה להשמר מאלו שפעם היו מעסיקיה וחבריה לעבודה ועתה מבקשים להרוג אותה. היא אינה סומכת עליהם גם כאשר הם מציעים לה את "מקטרת השלום".
  מומלץ לקריאה.
 • Yael
  Yael
  ספר מתח עם סיפור אהבה עדין...אומנם הסוף די ברור אבל הכתיבה והעלילה שווים כל רגע של קריאה, שונה מאוד מהספרים הקודמים של הסופרת אין כאן שום מדע בדיוני או פנטזיה הכל מתרחש בעולמנו.. מומלץ ביותר!!!

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו