הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
2.7
ממוצע
1
2
2
2
3
1
4
0
5
2
1
גם ב - Kindle

דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
2.7
ממוצע
1
2
2
2
3
1
4
0
5
2
1
44 
מו"ל: ידיעות ספרים

שלושת האחים הצעירים מקווים שליאו יתעשת ולראשונה בחייו ייקח אחריות על מעשיו, אבל בה בעת הם מבינים שייתכן כי ייאלצו לשנות את תוכניותיהם ולהתכונן לעתיד שונה לחלוטין, נוח הרבה פחות ממה שציפו.

הירושה הוא סיפור על משפחה ועל כסף – שילוב המועד לפורענות גם במשפחות הכי טובות – ועל הדרכים שבהן בני משפחה תלויים זה בזה ומאכזבים זה את זה שוב ושוב. בספר שנון, משעשע ומרתק מפיחה סינתיה ד'אפרי סוויני חיים באוסף נפלא של דמויות כדי להפנות את תשומת הלב להשפעה שיש לכסף על מערכות יחסים, לשינוי שמתחולל בשאיפות שלנו בחלוף השנים ולקשרים הטעונים אך האיתנים להפליא שיש לנו עם היקרים לנו מכול.

הירושה הוא ספר הביכורים של סינתיה ד'אפרי סוויני. היא החלה לכתוב אותו לאחר קריירה מצליחה וארוכת שנים בתחום השיווק ותוך כדי לימודים בקורס לכתיבה יוצרת. הירושה זכה להצלחה מטאורית, תורגם ל-30 שפות, גרף ביקורות מעולות וכיכב ברשימות רבי-המכר בארצות הברית ובעולם, בהן הרשימות של "הניו יורק טיימס", "וול סטריט ג'ורנל" ועוד.

המשך קריאה

סקירות

  • yaelhar
    yaelhar
    הספר מספר סיפור לא מעניין על קרן שהקים האב כדי שלילדיו יהיה "קצת כסף" כשיהיו בגיל העמידה. לא בכוונה הקרן משגשגת והסכום בה גדל. ארבעה אחים ואמא (בערך) מסתובבים סביב הסיפור. איטי ובנלי. נטשתי בחצי הספר.
    https://simania.co.il/showList.php?listId=26417