הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
2
5
0
7
היעלמויות

היעלמויות


דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
2
5
0
7
37 
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
ב"היעלמויות" בוחנת ג'ודי פיקו כיצד החיים עשויים להפתיע אותנו, כיצד האנשים שאנו אוהבים ונותנים בהם אמון עשויים להשתנות לפתע אל מול עינינו, וכיצד זיכרון נעלם עשוי לצוף ולאיים על החיים שבנינו.
ג'ודי פיקו כתבה עד כה עשרות רומנים שתורגמו ל־21 שפות ונמכרו ב־14 מיליון עותקים ברחבי העולם. בשנת 2003 היא זכתה בפרס ניו אינגלנד בוק על מכלול יצירתה. בהוצאת כנרת ראו אור ספריה: שומרת אחותי, חוט של חסד, המעגל העשירי, עניינים שבלב, תשע־עשרה דקות, בת-ברית, זהירות שביר וחוקי הבית. היא מתגוררת בניו המפשייר עם בעלה ושלושת ילדיה.
המשך קריאה

סקירות

 • שוש
  שוש
  ספר מרתק ומוצלח ביותר. הסופרת ג’ודי פיקו מאוד מוכשרת, ויודעת לרדת לפרטי פרטים של נפש האדם. היא טווה עלילה סוחפת ומעוררת דילמות מסובכות מאוד. הספר מלא בתובנות לחיים, ובקושי לקבל החלטות במצבים מורכבים. ממליצה בחום
 • מלני
  מלני
  ספר מדהים. הנקרא בנשימה עצורה שאי אפשר להניח מהיד. נהנתי מכל מילה והצטערתי שנגמר. כמו כל הספרים של פיקו, הספר בוחן משפחות ואת היחסים ביניהם. התובנות מדהימות והעלילה זורמת. כדאי לקרוא.
 • איילת
  איילת
  הספרים של ג'ודי פיקו הם קריאים וקולחים. אין ספק שהגברת יודעת את מלאכתה. יחד עם זאת הם מציגים נושא בצורה מאד פשטנית. ספר זה אינו חף ממאפיינים אלו...
 • Lital
  Lital
  אי אפשר להוריד את הספר הזה מהידיים, ברגע שהתחלתם לקרוא לא תרצו להפסיק! ממליצה בחום! מותחן טוב, קריא וקולח, מתאים לכולם:)
 • ענה
  ענה
  עוד ספר נהדר של ג'ודי פיקו
  מאוד קריא קולח ובעיקר מותח
  קשה להניח מהיד מאוד נהניתי מומלץ בחום !!
 • יפעת
  יפעת
  ספר מעולה, אי אפשר להפסיק לקרוא, כל כך קריא וזורם וגם מותח אך לא מורט עצבים. מומלץ בחום לכולם !
 • שיראל
  שיראל
  מומלץ בחום! כמו כל הספרים של ג'ודי פיקו מהרגע שתתחילו לקרוא אי אפשר להפסיק מותח ומרתק!