הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
4.1
ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
3
5
3
18
גם ב - Kindle
הטעות כולה שלך

הטעות כולה שלך


דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
4.1
ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
3
5
3
18

במקום 44 

28.6 

גודל (עמ'): 304
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

מאיה ההמומה נאלצת לבדוק אם התמונה היא משאלת לב כמוסה הזויה או שמישהו הסתיר ממנה תיאוריית קשר סבוכה חסרת רחמים. למרות המעבר לחיי האזרחות, מאיה עדיין חיילת בנשמתה ולא תהסס לפעול כדי להגן על היקר לה. עליה לצלול למים העכורים של סודות ושקרים משפחתיים ולהתמודד עם טראומה אישית משדה הקרב כדי לחשוף את האמת שלא תיאמן.


לאחר שמונה מותחנים רצופים שבהם הגיע למקום הראשון ברשימת רבי־המכר של הניו יורק טיימס, אדם זר שראה אור בהוצאת כנרת זמורה, הרלן קובן חוזר אל השילוב של הבנת החיה האנושית ופתרון מפתיע של חידת עבר סבוכה.

המשך קריאה

סקירות

 • רונית
  רונית
  אוהבת מאוד את כל הספרים של הרלן קובן . מאיה שהיא טייסת קרב שבעלה נפטר מגלה שיש אפשרות שהוא בחיים ואז מתחיל סחרור בחייה .... מתח ומתח ועוד מתח . מומלץ..
 • נורית
  נורית
  הספר הזה של קובן קצת
  פחות טוב מספרים אחרים שלו אך הוא עדיין שומר על מתח סביר. מאיה היא טייסת קרב שבעלה נפטר אך פתאום מגלה שיתכן שהוא בחיים ואז מתחילה סחרחרת של אירועים אחר גילוי האמת
 • yaelhar
  yaelhar
  קראתי אותו המון זמן ולא זוכרת בדיוק על מה הוא. הגיבורה היתה טייסת בצבא (למה?) בעלה נרצח. אחותה נרצחה. יש לה חשדות. יש לה חברים. כל העסק - הכתוב מותח - מתפוצץ לך בפרצוף. אין שום קשר בין הכתיבה המייצרת מתח לבין העלילה הלא ברורה. ניכר שזה ספר שנכתב לחשבון הבנק של הסופר, המייצר עשרות ספרי מתח לקוראיו הנאמנים .
  https://simania.co.il/showList.php?listId=8543
 • אורי
  אורי
  לעומת שאר ספרי הרלן קובן הספר הזה קצת מאכזב, עלילה טובה ולאורך כל הספר יש ציפייה אבל סיום שהספר שלא כמו בדרך כלל לא משאיר הפתעה אלא קצת משעמם וצפוי
 • תום
  תום
  ספר מומלץ, עלילה מעניינת ומושך את הקורא לסיפור כבר מההתחלה. בדומה לשאר ספריו משאיר את הקורא במתח לאורך כל הספר
 • אנסטסיה
  אנסטסיה
  כל כך הרבה ספרים יש לו ועדיין כל ספר מחזיק אותך במתח ומפתיע מחדש! כתב מעולה! ספר מעולה
  מומלץ לקריאה
 • אבירן
  אבירן
  ספר טוב קליל וחמוד, מתחברים אליו כבר מההתחלה, עלילה לא ממש צפויה שזה ממש טוב, מומלץ.
 • יערה
  יערה
  ספר נוסף לסדרת הספרים של הרלן קובן, אחרי ככ הרבה ספרים אתה בטוח שתצליח לצפות את הסוף אך כל ספר מפתיע כל פעם מחדש! מושלם! ממולץ מאוד!
 • לאה
  לאה
  מותחן עוצר נשימה כמו כל המותחים שלו. הרלן מכניס אותנו במהירות לעלילה מטורפת שלא מסתיימת עד הפרק האחרון.
  הוא משאיר אותנו חסרי נשימה.
  ספריו הם כמו סרט נע, זה לעצום עיניים ולתת למילים לחלחל,הכל יבוא אחרי זה כמו בסערה. זה מרגיש כמו להיות שבויים בספר, הדבר היחידי שקוטע את הרצף זה העברת עמודים.
  כרגיל הוא מצליח שוב לעורר אותי ולגרום לי להישאב לעולם המטורף שלו.
 • מיטל
  מיטל
  הרלן קובן במיטבו,הפעם הגיבורה היא אישה שיוצאת כביכול לחקור את מותו של בעלה,היא מגלה שהאדם שחיה איתו הוא לא מי שחשבה בזמן שגלתה שדים מעברו. מומלץ כמו תמיד.