הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
החוק הראשון של טן

החוק הראשון של טן


דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
44 
44 
גודל (עמ'): 312
מו"ל: כתר הוצאה לאור

תקציר

בלש לשעבר ממחלק השוד/רצח של משטרת לוס אנג׳לס יושב במשרד החקירות שהקים בביתו, מציב אבנים, חול ושמן זית כדי להנכיח את עקרונותיו של הבודהא ומתרגל התבוננות פנימית תוך התמקדות בנשימה.


זהו חלק מניסיונו להגיע לשורש האמת בתיק הרצח שהוא חוקר. טֶנזינג (טֶן) נוֹרבוּ הוא לא חוקר פרטי טיפוסי; כבן לאם אמריקאית ואב טיבטי, בילה את רוב חייו בנדודים בין הדירה הבוהמיינית של אמו בפריז למגורי פרחי הנזירוּת במנזר הבודהיסטי בדַרַמסאלָה שאביו הוא אחד ממנהליו.

המושג ״בית״ היה תמיד חמקמק מבחינתו. עכשיו יש לו מקום שהוא מגדיר כבית; דירה קטנטנה בלוס אנג׳לס שהוא חולק עם חתול גדול במיוחד שעונה לשם טנק. הוא הגיע לעיר בשליחות המנזר, וניצל את ההזדמנות שנקרתה בדרכו כדי להגשים את הקארמה שלו. כלומר, להתגייס למשטרה.


אף שהצטיין בשירותו כבלש, טן מואס בעבודה ומחליט להתפטר. בדיוק באותו יום מזדמנת לדירתו אישה מסתורית. כשהוא מגלה שהיא נרצחה פחות מיממה לאחר המפגש המקרי ביניהם, הוא מסיק מכך שהגורל זימן לו את תיק החקירה הראשון בקריירה העצמאית שלו.


אך איך השתייכות לכת רוחנית, בעלים של חוות חזירים שנוהג במרצדס ואיכר אחד עם מטע שקדים נבול יכולים ליצור תמונה שלמה של פשע ושחיתות? הפתרון הוא ״אלמנטרי, ווטסון ידידי״.

גֵיי הֶנדריקס הוא פסיכולוג ומרצה ותיק שכתב יותר מ־40 ספרים. טינקֶר לינדזי היא תסריטאית וסופרת. החוק הראשון של טֶן הוא הספר הראשון בסדרת הבלש טֶנזינג נוֹרבוּ.

המשך קריאה
  • ISBN: 10-278832
  • גודל (עמ'): 312
  • מו"ל: כתר הוצאה לאור
  • יצא לאור ב-: 04/01/2018
  • שם המחבר: גיי הנדריקס, טינקר לינדסי
  • תורגם ע"י: לינדה פניאס-אוחנה
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו