הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
26 דירוגים
3.6
ממוצע
1
5
2
2
3
5
4
1
5
13
31
החוקים של מוזס

החוקים של מוזס


דרג ספר זה מתוך 5
26 דירוגים
3.6
ממוצע
1
5
2
2
3
5
4
1
5
13
31

במקום 46 

33 

מו"ל: א(ה)בות

אנשים אוהבים תינוקות, אפילו תינוקות חולים. אפילו תינוקות קראק. אבל תינוקות גדלים והופכים לילדים וילדים הופכים לנערים. איש איננו מעוניין בנער מתוסבך.


ומוזס היה מתוסבך. מוזס היה חוק בפני עצמו. אבל הוא גם היה שונה ואקזוטי ויפיפה. החיבור  בינינו שינה את חיי במובנים שמעולם לא דמיינתי.


יכול להיות שהייתי צריכה לשמור מרחק, כמו שאמא שלי הזהירה אותי.


אפילו מוזס הזהיר אותי. אבל לא שמרתי מרחק.


וכך מתחיל סיפור על כאב ועל הבטחה, שברון לב ורפוי, על חיים ועל מוות.


סיפור על לפני ואחרי, על התחלות חדשות ועל אינסוף.


אך מעל לכל... זהו סיפור אהבה.

המשך קריאה

סקירות

 • ענבר
  ענבר
  בספר הזה יש רבד על טבעי וחבל שלא ידעתי כי הייתי קוראת אותו בהרבה לפני. זה ספר מקסים וכואב. סיימתי אותו עם דמעות וגוש בגרון. אני חושבת שזה היה יכול להיות (ואפילו עדיף) שהספר היה דואט במקום ספר יחיד. מכיוון שיש כל כך הרבה פרטים ועדיין זה הרגיש שהסופרת רצה ולא נותנת מספיק זמן לדמויות. היא כן מעבירה את הקורא רכבת רגשית. וכמו שכתוב בתקציר זה לגמרי סיפור אהבה גדולה. מוזס הוא פשוט אדם לא מובן אבל ג'ורג'יה מקבלת אותו בלי להבין פשוט מקבלת וזה בדיוק מה שהוא צריך.
 • נורית
  נורית
  ספר נפלא, קסום ומרגש. ההתחלה קצת מקרטעת אך לא להפסיק!! מוזס ילד נטוש ושבור עם יכולות מיוחדות ..
 • בתיה
  בתיה
  ספר מרגש מאוד. למרות שבדרך כלל אני לא נמשכת לסוג כזה של ספרים פה ממש התאהבתי. תיאורי הרגש היו אמנם ארוכים אבל זה היה שווה.
 • מילה
  מילה
  אני כנראה היחידה שלא עפה עליו
  עזבתי באמצע היה ארוך מידי מלא תיאורים שמבחינתי מיותרים לא נוהגת לנטוש אבל לא בכוח.
  אטלי מתישהו אתן לו סיכוי
 • אליה
  אליה
  כל כך הרבה זמן חיכיתי לספר כזה. כתוב מצויין, העלילה נבנית כמו שצריך בהדרגה. בעיטות בבטן במקומות הנכונים. דמעתי, התרגשתי, כעסתי, התאהבתי. ספר חובה
 • רות
  רות
  ספר לא שגרתי, מערבב בין ז'אנרים שונים בצורה ייחודית כתוב טוב אבל צריך לדעת מראש ששובר את הלב..אכן כפי שכתבו לא למי שמחפשת משהו קליל אלא כבד יותר..מזכיר קצת את הסרט החוש השישי
 • סיוון
  סיוון
  הספר החוקים של מוזס הוא ספר מרגש מאד מאד. הספר שאב אותי אליו ולא הצלחתי להוריד אותו מהידיים. ממליצה בחום!
 • אביגיל
  אביגיל
  ספר נפלא ומרגש של איימי הרמון. בהתחלה היה לי קשה להישאב לתול הקריאה, אבל לאחר מכן מאוד זרם והעלילה כזו שקשה להניח מהיד. מומלץ
 • ורד
  ורד
  ההתחלה היתה קצת קשה לקריאה - מאוד ארוכם ומפורטת, אבל ככל שהתקדם הספר - וואו ! סיפור מרגש שתופס ולא מרפה ! החיבור של גיוג'יה ומוזס לאחר השנים בנפרד ממש נוגע ללב... מומלץ בחום !
 • מלי
  מלי
  העלילה שונה משאר הספרים בזאנר. אבל התאכזבתי מהספר. לא הצלחתי להתחבר לדמויות . דמותו של מוזס עדיין נשארה מסתורית ולא מפוענחת וכל העניין עם החזיונות לא הובן עד הסוף. חבל פוטנציאל לא ממומש.