הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ החבר'ה הטובים - 1

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.5
ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
0
5
5
23
החבר'ה הטובים 1 אלכס ולוקאס

החבר'ה הטובים 1 אלכס ולוקאס


דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.5
ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
0
5
5
23
33 
סדרה:‎ החבר'ה הטובים - 1
גודל (עמ'): 451
מו"ל: U ספרות שנוגעת

סקירות

 • סוזנה
  סוזנה
  עלילה יפה , אין ספק , כתיבה טובה אבל מייאשת בטירוף ... לא הגיוני שעד עמוד 700 בספר אני קוראים על ילדותם של הגיבורים . קצת מתיש בעיני
 • ג'נא
  ג'נא
  ספר מדהים , אהבתי הסיפור של אלקס ולוקאס הכי הרבה , מבין הסיפור של הדמויות בשני ספרים של הסדרה , ספר מומלץ בחום כמו כל ספריה של הסופרת
 • יעל
  יעל
  ספר ראשון בסדרה שהולכת ומשתפרת מספר לספר
  העלילות בספרים האחרים משתלבות על קצה המזלג ומזווית שונה ובטוב טעם
  סדרה מומלצת
 • Lital
  Lital
  ראיתי תגובות מדהימות על הספר הזה, האמת שאני חושבת שהסופרת פשוט "התברברה" יותר מידי, האריכה את העלילה ובעיקר גרמה להמון סבל לדמויות.
  עכשיו, זה באמת נכון שהחיים קשים ושלא הכל סיפור אהבה אחד גדול כמו שרבות כתבו בתגובות.. אבל איכשהו לא הצלחתי להרגיש את המסר שהיא ניסתה להעביר. ראיתי רק צד אחד שרק חוטף ומתכופף, וצד שני שעושה כל טעות אפשרית ולא "נענש" באמת. אפילו התנצלות חזקה ואמיתית מרגיש לי שחסר.
  כל הטלאות שהגיבורים עברו, ושנמשכו על כל הספר!!! הובילו לסיום זריז ולא מספק שמראה את האהבה האמיתית של הזוג.
  אך למרות כל הביקורת הזו, חשוב לי להגיד שהספר כתוב היטב.. יש עיניין, תמיד נשארתי על הקצה וחיכיתי לראות מה יהיה הדבר הבאה. אז למתלבטים שבנינו, ספר מקסים עם הרבה פוטנציאל. סיפור אהבה שמשך לאורך השנים.
 • נורית
  נורית
  פשוט מושלם. וואוו כמה שהסוג הזה עבר ... ירידות ועליות ולאורך כל הספר חשים את הרגשות המעורבים . מצד אחד הם שייכים זה לזה באהבת אמת חזקה , ומצד שני כל הסביבה שלהם משפיעים עליהם לסגת ולוותר זה על זו.
  ממולץ בכל פה.
 • צליל
  צליל
  ואו ואו ואאאווו איזה ספררררר ממליצה בחוםם
 • צליל
  צליל
  ווואאווווו ספפפרר מושלם!!! אהבתי הכווללל במיוחד שהספר מתחיל שהגיבורים מגיל צעיר ביחד ואיך הזמן מפריד ומאחד אותם מחדש.... מומלץ בחום קצת שונה אבל מושלם.
 • לימור
  לימור
  הכתיבה טובה ולו רק בגלל עומק הדמויות בסיפור אהבתם מגיל הילדות. הפרדות בהתאם לגיל קצת ללא אחיזה במציאות שכן, ההגנה על הגיבורה הראשית על ידי חבריה לכאורה גורם לפרדה נשמע קצת מוזר ולא תואם למציאות של אהבה בגיל ההתבגרות. נחמד אך קצת מעייף עד להגעה לסוף הטוב.
 • שני
  שני
  סיפור אהבה שמתחיל מילדות ונמשך על פני שנים ארוכות עד לבגרותם של הגיבורים. כתיבה יפה ועמוקה קל להיסחף עם העליחה והדמויות...
 • מיכל
  מיכל
  האמת קראתי את הסדרה הזאת מזמן באנגלית. מוניקה רובינסון סופרת מעולה אני אוהבת את כל מה שהיא כותבת וגם כאן לא אכזבה. אין סיכוי לא להתאהב קשות באלכס הטום בוי היפיפיה ולוקאס המעלף. סיפור שנמשך מילדות לבגרות ונקרא בנשימה אחת.