הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
28 דירוגים
3.6
ממוצע
1
3
2
6
3
2
4
4
5
13
31
גם ב - Kindle
הדאנג'ן
שאריס סנקלייר

הדאנג'ן

שאריס סנקלייר

דרג ספר זה מתוך 5
28 דירוגים
3.6
ממוצע
1
3
2
6
3
2
4
4
5
13
31

במקום 46 

33 

גודל (עמ'): 250
מו"ל: א(ה)בות
היא מארגנת לעצמה חילופי דירות כדי לחפש עבודה חדשה בסיאטל. הבית שאליו היא מגיעה מקסים אמנם, אבל חדר אחד נותר נעול. שנותיה במשפחות אומנה העניקו לה שתי "מתנות": נוירוזה בנוגע לדלתות נעולות והיכולת לפתוח אותן. היא נכנסת לחדר ומזדעזעת… ואז מסתקרנת. שלשלאות ואזיקים, שוטים ומחבטים, ספסלים משונים עם רצועות…
כשאלכס חוזר הביתה מוקדם מהצפוי ומוצא את מקנזי שרועה בפישוט איברים על סוס ההצלפות בדאנג’ן הסגור ומסוגר שלו, הוא רותח מזעם.
אבל הפחד והרתיעה שלה מעוררים את יצר ההגנה שלו ואת סקרנותו, ולכן הוא מציע לה עסקה שתשאיר אותה קרובה אליו - היא תשחק את תפקיד השפחה שלו בתמורה למקום לינה ולסיוע במציאת עבודה.
הוא תכנן להשתמש בווטרינרית כדי להיפטר מחברה לשעבר, לא להחליף אותה בבת זוג חדשה, אבל התערובת המושכת של עוצמה ופגיעות אצל מקנזי, גורמת לסאבית הקטנה להתגנב היישר אל תוך לבו המוגן היטב.
המשך קריאה

סקירות

 • נורית
  נורית
  ספר מהז׳אנר של חמישים גוונים של אפור (בדסמ). יש קטעים שלא אהבתי (כגון הקטע שהדום והחברים שלו גורמים לסאבית להתפשט או הקטע שמענישים את החברה הקודמת שלו, מדובר בקטעים משפילים שלא הצלחתי להבין את הערך שלהם). עם זאת, בסך הכל הכללי הספר נחמד למי שאוהבת ספרים מסוג זה
 • שירן
  שירן
  ספר מעולה בזאנר bdsm, דמויות עם עומק שנותנות הצצה למניעים להכנס לעולם הזה. כתוב טוב וסוחף את הקורא לתוך עולמם של יחסי הדום סאבית.
 • שירן
  שירן
  ספר מעולה בזאנר bdsm, דמויות עם עומק שנותנות הצצה למניעים להכנס לעולם הזה. כתוב טוב וסוחף את הקורא לתוך עולמם של יחסי הדום סאבית.
 • שגית
  שגית
  סיפור על יחסי דום סאבית, לא מחדש הרבה אחרי ספרים קודמים שיצאו אבל בסך הכל סיפור נחמד
 • אודליה
  אודליה
  ספר על יחסי דום וסאבית bdsm. הספר נותן נקודת מבט חדשה על היחסים הללו ומראה את המניעים העמוקים יותר מאחורי דרך חיים זאת. נהניתי לקרוא אותו.
 • רונית
  רונית
  ספר נחמד
 • לירז
  לירז
  סיפור נחמד אבל ממש לא סוחף. לא מחדש יותר מדי. נראה כמו שילוב של כל מיני ספרים וחלק ממנו קצת מופרך. לא חובה לקרוא
 • הלנה
  הלנה
  אחרי 50 גוונים באמת קשה להתלהב מספרים דומים. סיפור קצת יותר קשה לקריאה. רק לאוהבות סוג זה של ספרים כדאי לקרוא.
 • ליליה
  ליליה
  ספר נחמד. לא מחדש שום דבר. אישה שנחשפת לגבר חזק ונהנת מכל רגע. כמובן שישנם משברים אבל תמיד יש סוף טוב.
 • קרן
  קרן
  מקנזי מגיעה לשמור על ביתו של אלכס ומגלה שם את הדאנג'ן. למקנזי יש משיכה מסוימת לעולם אפל זה עולם שאלכס עוזר לה לגלות ולטפל במכאובי העבר. גילוי נאות, סיפור שקיבלתי מתנה ולכן ניגשתי אליו, ספר סטייל 50 גוונים. אהבתי את הדמות של מקנזי.