הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
הגבעה מעל האגם

במקום 44 

28.6 

הגבעה מעל האגם


דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0

במקום 44 

28.6 

במקום 44 

28.6 

מו"ל: כתר הוצאה לאור
 • ISBN: 10018890020
 • מו"ל: כתר הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 09/05/2021
 • שם המחבר: ג'ון ורדון
 • תורגם ע"י: עידית שורר
 • זמין להשאלה: כן

תקציר

דייב גרני, הבלש הנודע, פרש לגמלאות ומנהל חיים שלווים בחוותו. אך לאחר שמייק מורגן, שותפו הוותיק מימיו במשטרת ניו־יורק, מתקשר ומבקש ממנו עזרה, חוב מהעבר דוחף אותו להיענות. מייק הוא כיום מפקד המשטרה בלַרצ'פילד, עיירה קטנה ואמידה, שלווה ופסטורלית לכאורה.

כשאנגוס ראסל הקשיש, אחד מאנשיה החזקים והמשפיעים ביותר של לרצ'פילד, נרצח, הראיות בזירה, כולל בדיקת די־אן־איי, מצביעות על כך שרצח אותו אחד מאויביו הידועים - בילי טייט, צעיר פרוע ומזרה אימים. אלא שיום קודם בילי טייט נהרג בנפילה מגג הכנסייה המקומית. כאשר המשטרה ממהרת אל בית ההלוויות, היא מגלה שארונו של בילי טייט נפרץ מבפנים, והגופה נעלמה.

גרני צולל לנבכי לרצ'פילד ומגלה שלא כל הנוצץ זהב. מתחת לפני השטח רוחשים איבה, אלימות, כעס, אינטרסים סמויים ותאוות בצע. כל התקדמות בחקירה מולידה תעלומה חדשה, מספר הקורבנות גדל ונדמה שהרוצח הולך ומתרחק. את הכאוס הכללי והאווירה המפוחדת בלרצ'פילד מתעלים לטובתם גורמים קיצוניים וגופי תקשורת נצלניים, שמסבכים את החקירה ומשבשים את התקדמות המשטרה.

גרני פוגש אתגרים שכמוהם לא פגש מעולם, לא רק בפענוח התעלומה אלא גם בהחזרת הסדר בעיירה על כנו. העלילה הנפרשת בפנינו מפותלת ומלאת הפתעות, ומגיעה לשיאים עוצרי נשימה.

זהו הספר השביעי בסדרת המותחנים האהובה מאת ג'ון וֶרדוֹן, בכיכובו של הבלש דייב גרני.

מספריו הקודמים של ורדון שראו אור בהוצאות כתר ועברית: ’פיטר פן חייב למות', ’חשוב על מספר' ו'עצמי עיניים חזק'. הספרים תורגמו ליותר מעשרים שפות והיו לרבי־מכר ברחבי העולם.דייב גרני, הבלש הנודע, פרש לגמלאות ומנהל חיים שלווים

בחוותו. אך לאחר שמייק מורגן, שותפו הוותיק מימיובמשטרת ניו־יורק, מתקשר ומבקש ממנו עזרה, חוב מהעברדוחף אותו להיענות. מייק הוא כיום מפקד המשטרהבלַרצ'פילד, עיירה קטנה ואמידה, שלווה ופסטורלית לכאורה.כשאנגוס ראסל הקשיש, אחד מאנשיה החזקים והמשפיעיםביותר של לרצ'פילד, נרצח, הראיות בזירה, כולל בדיקת די־אן־איי,מצביעות על כך שרצח אותו אחד מאויביו הידועים - בילי טייט,צעיר פרוע ומזרה אימים. אלא שיום קודם בילי טייט נהרגבנפילה מגג הכנסייה המקומית. כאשר המשטרה ממהרת אלבית ההלוויות, היא מגלה שארונו של בילי טייט נפרץ מבפנים,והגופה נעלמה.גרני צולל לנבכי לרצ'פילד ומגלה שלא כל הנוצץ זהב. מתחתלפני השטח רוחשים איבה, אלימות, כעס, אינטרסים סמוייםותאוות בצע. כל התקדמות בחקירה מולידה תעלומה חדשה,מספר הקורבנות גדל ונדמה שהרוצח הולך ומתרחק. אתהכאוס הכללי והאווירה המפוחדת בלרצ'פילד מתעליםלטובתם גורמים קיצוניים וגופי תקשורת נצלניים, שמסבכיםאת החקירה ומשבשים את התקדמות המשטרה.גרני פוגש אתגרים שכמוהם לא פגש מעולם, לא רק בפענוחהתעלומה אלא גם בהחזרת הסדר בעיירה על כנו. העלילההנפרשת בפנינו מפותלת ומלאת הפתעות, ומגיעה לשיאיםעוצרי נשימה.

 • ISBN: 10018890020
 • מו"ל: כתר הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 09/05/2021
 • שם המחבר: ג'ון ורדון
 • תורגם ע"י: עידית שורר
 • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו