הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ הבחירה - 1

דרג ספר זה מתוך 5
10 דירוגים
3.4
ממוצע
1
2
2
1
3
2
4
1
5
4
15
גם ב - Kindle
הבחירה 1: הבחירה

הבחירה 1: הבחירה


דרג ספר זה מתוך 5
10 דירוגים
3.4
ממוצע
1
2
2
1
3
2
4
1
5
4
15
37 
סדרה:‎ הבחירה - 1
גודל (עמ'): 316
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
אבל קאסיה מגלה באקראי נער אחר ושמו קי, הנער שהמנהלנים בחרו להסתיר מפניה. עתה מתחיל הספק לכרסם בלבה והשאלות לא נותנות לה מנוח.
היא נמשכת אחרי קי בחוטים דקים של סקרנות ושל רגש וניצבת מול בחירות בלתי אפשריות: בין זאנדר לקי, בין אהבה בטוחה להתאהבות מטלטלת, בין העולם המוכר שבו חיה לעולם המסוכן שקי מוליך אותה אליו.
האם חופש בחירה מוביל בהכרח לאושר או אולי לשרשרת של טעויות בדרך אל הלא נודע?
"הבחירה" מאת הסופרת האמריקנית אלי קונדי הוא ספר ראשון בטרילוגיה לנוער שכבשה את דמיונם של הקוראים ואת רשימות רבי־המכר. זכויות התרגום לספרי הסדרה נמכרו ל־30 מדינות וזכויות לסרט נמכרו לחברת דיסני.
"ספר הנוער החם ביותר מאז משחקי הרעב!" אנטרטיינמנט ויקלי
המשך קריאה

סקירות

 • גדעון
  גדעון
  אני מחבב ספרות לנוער, למרות גילי, ונוטה לקרוא את הספרים שעל המדף בחדר של ביתי, הבחירה של אלי קונדי הוא ספר שמשתמש ברעיונות שכבר הופיעו בספרים אחרים, ולא מחדש הרבה מעבר להם. הפעם הרגשתי שאני באמת לא קהל היעד
 • גליה
  גליה
  הספר דומה מאוד לספרים אחרים בז'אנר, עם רעיונות ומבנה בסיסי שמאוד מזכיר את ''מפוצלים''. למרות שאני לא יודעת איזה מהם יצא קודם. בכל זאת נהניתי מאוד לקרוא, ואקרא בשמחה גם את ספרי ההמשך.
 • הדר
  הדר
  ספר קליל ונחמד, אך בנאלי. כבר קראנו את הסיפור הזה. אפשר לקרוא אם אין משהו טוב יותר.
 • שושה
  שושה
  ספר מאד מעניין לפי דעתי. במיוחד לנוער. אני אוהבת לקרוא ספרים על נוער אהבתי את הכתיבה של הסיפור וכל העניין של הבחירה... איך שמתייגים אנשים לפי המנהלנים ובמיוחד מתייגים את קי כחריג. רק הייתי צריכה קצת יותר אהבה בין קאסיה לקי
 • נופר
  נופר
  לא הייתי חושבת שהייתי אומרת את זה על ספר אבל זה הספר הכי משעממם ובלתי נגמר שקראתי בחיי ממליצה אותו לאנשים ספרותים שאוהבים שירה (נירא לי או שגם זה לא) כשקראתי אותו הרגשתי כאילו אני הולכת לדפוק את הראש בקיר אשכרה תארו שם בשלוש דפים איך עלה נופל מהעץ וככה זה היה במשך כל הספר לגבי הכל לא אבנתי מה זה היה אמור להיות הספר רק גרם לזה שהשתגעתי עוד שנייה בקיצור לא מומלץ
 • לישי
  לישי
  ספר קליל. נחמד לקרוא אותו אם אין משהו אחר טוב יותר.
  די בנאלי, עלילה מוכרת עם דפוס התנהגות דומה של דמויות.
 • רומאו
  רומאו
  ספר מעניין מאוד, במיוחד לנערים בגילאי העשרה. הסופרת מציגה עולם בדיוני שבו הכל נשלט ע"י שליטים וכמעט לא ניתן למצוא בו חופש או בחירה. מומלץ ביותר!
 • לימור
  לימור
  מדובר בספר דיסוטופי שמתאים גם לבני נוער, העלילה מעניינת, הדמויות גם, עד לסוף המרתק. מומלץ.
 • דריה
  דריה
  ניסיתי לקרוא את הספר הזה כמה פעמים וכל פעם התייאשתי. העלילה מעט נמרחת ולא תופסת מספיק עניין.
 • שיר
  שיר
  הבחירה הוא ספר על עולם שבו לכל אדם נבחר מישהו שיתאים לו בדיוק, איתו הוא מיועד להתחתן ולהביא ילדים. העולם עצמו הוא מרתק והסיפור של קאסיה, נערה שהמותאם שלה הוא חברה הטוב זאנדר, הוא סיפור על פריצת גבולות וגילוי שיטות חדשות. ספר מומלץ מאוד יחד עם שאר הסדרה!