הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
2
5
1
2
גם ב - Kindle
הבחורים של קלרה

הבחורים של קלרה


דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
2
5
1
2
42 
גודל (עמ'): 416
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

 

מרגע זה מוצאת את עצמה דקלה נסחפת לתוך מערבולת מסוכנת, ובכל פעם שנדמה לה שנמוך יותר אי אפשר להגיע - מתברר שהיא רק ממשיכה להסתחרר מטה-מטה. 

אילו יצרים מבעבעים ורוחשים מתחת לזוהר של משפחת מסילתי? מה לעזאזל הם מסתירים מתחת לנצנצים? מי אורב במגרש החניה שמחוץ לאולם השמחות? וכיצד כל זה קשור בכלל אליה?

דקלה מוצאת את עצמה לבד מול כוחות חזקים ממנה, במאבק על חייה ועל חפותה. אלא שלא אישה כמוה תוותר - היא נחושה להגיע לשורש האמת, גם אם נראה שהפעם התסבוכת גדולה אפילו על מידותיה.

"הבחורים של קלרה" הוא רומן בלשי מענג וממכר, שילוב מזהיר בין מתח, המותיר את הקוראים דרוכים על קצה מושבם, לבין כתיבה קלילה ומלאת הומור, המספקת מבט נוקב ומפוכח על החיים, על אהבה, על כוח, על חברות, על יחסים בין הון לשלטון ובין כסף לריקבון.

מלכת ספרי המתח הישראלית אדיבה גפן, לא מהססת גם הפעם להציב את הגיבורה האהובה שלה במצבים קיצוניים, שמהם תלמד לקח או שניים ותצא בוגרת ועצמאית יותר, וכל זאת על רקע עירה האהובה, תל אביב, ש"הבחורים של קלרה" הוא גם שיר הלל לחִנה האורבני.

 

אדיבה גפן, ילידת חיפה. מתגוררת כיום בלב תל אביב. מילאה תפקידים שונים במערכת החינוך, הקימה וניהלה את בית הספר דקלים בבאר שבע. הייתה אשת תקשורת ועיתונאית, ושימשה דוברת תיאטרון באר שבע ותיאטרון הבימה. כיום סופרת, מרצה ומנחת סדנאות לכתיבה. רבים מספריה היו לרבי מכר. כל ספריה של אדיבה גפן ראו אור בהוצאת כנרת, זמורה-ביתן.

המשך קריאה

סקירות

 • לינוי
  לינוי
  עוד ספר נהדר באדיבותה של אדיבה גפן הנהדרת.
  בכתיבה שנונה וסוחפת מצליחה הסופרת לרתק את הקורא לכל אורכו של הספר.
  לאדיבה כתיבה מיוחדת ואף משעשעת, הגם שמדובר בספר מתח.
 • לאה
  לאה
  סיימתי היום לקרוא את הספר לאחר שהתחלתי אותו לפני כחודש. ניתן לראות שלא קראתי אותו בנשימה עצורה, למרות שרציתי כבר ללמוד את פתרון התעלומה. זכרתי את הספרים של סופרת זו כיותר ממכרים אבל ייתכן שהם נשארו בערך באותה הרמה. מצד שני, בכל זאת סיימתי את הספר, כך שבסך הכל הוא סביר.