הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.6
ממוצע
1
1
2
3
3
0
4
5
5
4
12
האקר 4: הרשת נסגרת

האקר 4: הרשת נסגרת


דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.6
ממוצע
1
1
2
3
3
0
4
5
5
4
12
44 
גודל (עמ'): 163
מו"ל: מודן הוצאה לאור

 

בינתיים אריקה צריכה להתמודד גם עם שינוי משמעותי הקשור לחֶברה שלה, קלוזפין. אלכס הצ'ינסון, שאליו חברה לשיתוף פעולה עסקי, מציע לה הצעה שאי אפשר לסרב לה. כל זה קורה בזמן שעיתונאים מתחילים לרחרח סביבה ולחקור את הקשר שלה עם אביה דניאל והמעשים המפוקפקים שהוא אחראי להם. הסכנה אורבת בפתח והסודות מן העבר מאיימים על העתיד שאריקה כל כך מצפה לו.

האם גם הפעם יצליחו אריקה ובלייק להתגבר על המכשולים העומדים בדרכם?

זהו הספר הרביעי בסדרת רבי המכר "האקר". קדמו לו "נופלת ברשת", "רשת שקרים" ו"רשת ביטחון", שגם הם ראו אור בהוצאת מודן. מרדית ויילד היא מחברת רבי מכר רבים שזוכים למיליוני מעריצים ברחבי העולם.

 

"הרשת נסגרת הוא קסם טהור של מתח וחושניות".

המשך קריאה

ביקורות


אריקה ובלייק, הזוג החם של הספרות האירוטית מאורסים זה לזו ומתכננים חתונה מפוארת... אבל סודות נוספים מן העבר צפים על פני השטח.
שיתוף פעולה עסקי עשוי להטיס את העסק של אריקה או לרסק אותו לקרשים, בזמן שהעיתונאים דואים סביבה ורק מחכים להזדמנות לנעוץ טופרים בסיפור העסיסי על אביה של אריקה ומעשיו המפוקפקים.

סקירות

 • מיכל
  מיכל
  ספר רביעי בסדרה שמאוד אהבתי לקרוא אך לדעתי מיותר. בכל זאת קראתי ונהניתי אבל אני לא אוהבת למשוך סופים ככה סתם. לדעתי היה אפשר לסגור בשלישי.
 • בתיה
  בתיה
  הספר האחרון בסידרה מדהימה שנהניתי מאוד לקרוא. ההתחלה קצת קירטעה אבל ההמשך היה סוחף... מרדית ויילד סופרת מוכשרת. סידרה מומלצת ביותר
 • Lital
  Lital
  סדרת הספרים "האקר" היא בהחלט סדרה מוצלחת! מספרת על סיפור אהבה בין יזמית צעירה ויפה עם עבר כאוב, ואקר מבריק, עשיר וחתיך. יש לסדרה חמישה ספרים שלפי דעתי האישית, השלושה הראשונים היו נחוצים, אך שאר התוספות כבר די מיותרות... היא נהייתה כבר מעיקה קצת.. מרגיש כאילו הכל חוזר על עצמו ואין איזו תפנית מטורפת או פואנטה אחת גדולה. אבל אין ספק שמי שהתחיל אותה חייב לסיים!
 • שושי
  שושי
  ספר רביעי הסדרה. אם לא הייתי רוכשת את כל הסדרה מראש כנראה שלא הייתי ממשיכה. די חוזר על עצמו.
 • לירז
  לירז
  ספר רביעי בסדרה ממשיך באותו רעיון של הסרים הקודמים. מי שאהבה תאהב גם את הספר הזה אבל אני חושבת שלא היה טעם לככ הרבה ספרים
 • רונית
  רונית
  ספר רביעי אבל לי לא נראה שהוא האחרון הבנתי שיש חלק נוסף חמישי הסוף לא היה לי כל כך סגור קצת התאכזבתי בסוף ציפיתי לקצת יותר עומק בעלילה אבל בסך הכל סידרה מאוד יפה
 • מיטל
  מיטל
  הספר שחותם את העלילה של אריקה ובלייק,מסתיים בחתונה שלהם.נחמד אבל מלא מלא קטעי פורנו מתישים.הייתי מקצצת בכיף.
 • רחלי
  רחלי
  לא מאמינה שזה הספר האחרון בסידרה ...!!!
  אריקה ובלייק אהובי ליבי אין בי מילים לתאר את התקף העצבות שתפס אותי כשהבנתי שזה הסוף נזכרתי בשאר הספרים בסדרה וכל כך התרגשתי לא האמתי שזה נגמר לי כל כך מהר .
  מי היה מאמין שלזוג חסר התקנה הזה יהיה סיכוי בכלל ולמרת הכל הם עברו את זה הם חזקים יד והם מדהימים אני מעריצה את מרדית ווילד בגלל השלמו של הכתיבה שלה פרפקציוניסטית בדיוק כמוני דאגה לא להשאיר קצוות פתוחים עזרה לי לסיים את הספרים בתחושה של סגירת מעגל ולא פספוס .
  מדהימה !

  ממליצה בחום על הסדרה הזו !
 • טל
  טל
  החלק האחרון בסדרה לא פחות טוב מהשאר...
  שווה קריאה!
 • לימור
  לימור
  סדרה מעולה,חבל שנגמר, אריקה ובלייק מהספר הראשון אהבתי את הזוג הזה,ספר סוחף ומעניין עם התפתחויות כל הזמן,סיפור אהבה ממליצה באהבה