הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ האקר - 2

דרג ספר זה מתוך 5
14 דירוגים
3.7
ממוצע
1
0
2
4
3
2
4
2
5
6
21
האקר 2: רשת שקרים

האקר 2: רשת שקרים


דרג ספר זה מתוך 5
14 דירוגים
3.7
ממוצע
1
0
2
4
3
2
4
2
5
6
21
44 
סדרה:‎ האקר - 2
גודל (עמ'): 280
מו"ל: מודן הוצאה לאור
כשאריקה מרחיבה את צוות העובדים שלה, נראה שהחברה עולה על המסלול המהיר להצלחה, חרף האיום המתמיד מקבוצת ההאקרים שאליה השתייך בלייק בעבר. כשהיא מאפשרת לבלייק לממש את תשוקותיו הכמוסות למרות חששותיה מאיבוד שליטה, היחסים ביניהם נוסקים לשיא של פתיחות וכנות. אולם אירוע טראגי הקשור לחוויה טראומטית מעברה של אריקה טורף את כל הקלפים, והשניים נאלצים להתמודד עם איומים המציבים בסכנה לא רק את אהבתם, אלא גם את שלומם. "רשת שקרים", המשכו של רב-המכר "נופלת ברשת", הוא רומן סוחף ונועז על דרכם המפותלת של אריקה ובלייק למציאת אושר ושלווה כנגד כל הסיכויים, ועל השילוב עתיר הריגושים והסיכונים שבין עסקים, תשוקה ואהבה.
המשך קריאה

סקירות

 • מיכל
  מיכל
  ההמשך של הספר הראשון. אחרי שאריקה חשפה בפני בלייק את העובדה שנאנסה הם צריכים להתגבר על הקשיים שעובדה זו מציבה בפני הזוגיות שלהם. אני אהבתי את הסדרה.
 • נורית
  נורית
  ספר די סקסי אבל נראה לי מיותר שמורחים את הסיפור על פני ספרים נוספים, לדעתי היה אפשר לסיים את הכל בשני ספרים. כשמורחים סיפור על פני ארבעה או חמישה ספרים ציבור הקוראים מאבד עניין כבר (והרמה גם יורדת מספר לספר וזה כבר מתיש)
 • טלי
  טלי
  רכשתי את הספר למרות הביקורות הלא כל כך טובות שנרשמו כאן.
  נופלת ברשת ספר ראשון בסדרה, היה נחמד לא יותר מזה, לספר השני בסדרה רשת שקרים נתתי הזדמנות נוספת וממש התבאסתי העלילה היתה יותר מדי מרוחה ומשעממת ממש חיכיתי לסיים את הספר, לא ממליצה בכלל! חבל על הכסף והזמן.
  לא אמשיך את הסדרה...
 • אביגיל
  אביגיל
  ההמשך של נופלת ברשת, השני פחות טוב מהראשון אבל עדיין בגדר הסביר. הבאים כבר לא שווים קריאה...
 • שושי
  שושי
  הספר השני בסדרת האקר, פחות טוב מהראשון, עם זאת ברגע שהתחלת קשה להפסיק עם הסדרה. לאוהבי הזאנר הרומנטי.
 • לירז
  לירז
  סיפור האהבה של אריקה ובלייק נמשך ונתקל בקשיים. העללה מתפתחת סודות נחשפים. המשך נחמד לסדרה
 • שיר
  שיר
  סדרה שנמרחת בלי סוף ובלי טעם. הראשון היה נחמד.. הבאים כבר מיותרים לחלוטין. חלבל על הזמן והכסף..
 • Matchless
  Matchless
  אכן רשת שקרים. העלילה מתפתחת מאד ודניאל הפתיע אותי כמובן לרעה ואריקה נחושה לעשות כל מה שצריך כדי להגן על בלייק ולא מספרת לו מה קרה אבל בסוף זה מתגלה. ואהבתי איך שאריקה התמודדה עם דניאל ראש בראש. מצפה לקרוא את הספר השלישי. בהחלט מומלץ משו לא מהעולם הזה
 • ליאת
  ליאת
  הספר השני בסדרה פחות טוב מהראשון אך לא גרוע. העלילה נמרחה על יותר מדי עמודים והרגשתי שהיו יכולים לגרום לראשון ולשני להיות אחד.
 • שלי
  שלי
  הספר השני בסדרה גם לא מאכזב. המשך העלילה והתפתחות קשר בין הגיבורים....עוד דמויות חדשות. מתח ועניין וסוף טוב אבל ברור שיש לו המשך.