הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ האקר

דרג ספר זה מתוך 5
18 דירוגים
3.6
ממוצע
1
2
2
3
3
3
4
3
5
7
33
האקר 1: נופלת ברשת

האקר 1: נופלת ברשת


דרג ספר זה מתוך 5
18 דירוגים
3.6
ממוצע
1
2
2
3
3
3
4
3
5
7
33
44 
סדרה:‎ האקר
מו"ל: מודן הוצאה לאור
כשאריקה מבינה שאיש המסתורין שלה הוא בלייק לנדון, האקר נודע לשמצה שהפך למיליארדר ואחד ממנהלי קרן ההשקעות שתכריע את עתידו של הסטארט-אפ שלה, היא נחושה בדעתה להתרחק מהשפעתו. אבל בלייק רגיל להשיג כל מה שהוא חושק בו, בעסקים ומחוצה להם, והאש שמתלקחת בינו לבין אריקה הופכת את ההתנתקות ממנו למאתגרת במיוחד. בכל מקום שהיא מגיעה אליו - כנס מקצועי, מפגשים עם עיתונאים ואפילו דירתה החדשה - היא נתקלת בנוכחותו המגוננת אך תובענית של בלייק, המאיימת על עצמאותה. וכשמתוך להבות התשוקה מפציעה גם אהבה עזה, הניתוק בין רגשות לעסקים הופך לבלתי אפשרי. אלא שסוד אפל מעברה של אריקה מאיים לא רק על האמון השברירי בינה לבין בלייק, אלא גם על כל מה שעבדה למענו עד כה. "נופלת ברשת" הוא רומן סוחף ונועז על סערות גוף ונפש, על המאבק לבנות חיים משגשגים כנגד כל הסיכויים ועל כוחה המסוכן של האהבה. הספר כיכב בראש רשימות רבי-המכר בארצות הברית מיד עם פרסומו.
המשך קריאה

סקירות

 • שוש
  שוש
  ספר איום. גיבורה שמתחילה כמנהלת, אבל כשמגיע ה"גבר" היא זזה הצידה ונותנת לו לנהל אותה. אין לה חיים, אין לה מוצר לנהל, הכל נעלם כשהיא זקוקה לקצת אקשן. עדיף לוותר (1)
 • מיכל
  מיכל
  אחד הספרים הראשונים שקראתי בז'אנר הרומנטי אירוטי. אהבתי מאוד את העלילה את אריקה ובלייק מה שכן הסצנות האירוטיות ארוכות מדי לטעמי עם הזמן למדתי לדפדף ולהנות משאר הספר שבאמת כתוב מעולה. מומלץ!
 • טלי
  טלי
  רכשתי את הספר למרות הביקורות הלא כל כך טובות שנרשמו כאן.
  נופלת ברשת ספר ראשון בסדרה, היה נחמד לא יותר מזה, לספר השני בסדרה רשת שקרים נתתי הזדמנות נוספת וממש התבאסתי העלילה היתה יותר מדי מרוחה ומשעממת ממש חיכיתי לסיים את הספר, לא ממליצה בכלל! חבל על הכסף והזמן.
 • בתיה
  בתיה
  החלק הראשון בסידרה. חייבת לציין שבתחילה לא כל כך התחברתי... היא כזו מוכשרת, וכזו צעירה... לא היה כזה אמין אבל החלטתי לתת הזדמנות נוספת ולא טעיתי.
 • אביגיל
  אביגיל
  נופלת ברשת בעיני הכי טוב בסדרה, אחר כך זה רק הולך ומידרדר. בסך הכל עלילה בנאלית בתבנית הרגילה, אין פה משהו מיוחד מי יודע מה.. להעביר את הזמן
 • אביגיל
  אביגיל
  נופלת ברשת בעיני הכי טוב בסדרה, אחר כך זה רק הולך ומידרדר. בסך הכל עלילה בנאלית בתבנית הרגילה, אין פה משהו מיוחד מי יודע מה.. להעביר את הזמן
 • אנג'לה
  אנג'לה
  ספר נחמד מאוד להעביר את הזמן בסוף שבוע או בחופשה .
  אבל לא בדיוק גרם לי לרוץ ולרכוש את שאר הסידרה אין בו את המתח שבלרוץ לספר השני בסידרה.
 • לורי
  לורי
  חביב ולא יותר מזה. ספר ראשון בסדרה אבל קשה לאמר שהשאיר בי מוטיבציה להמשיך לקרוא את הסדרה כולה.
 • שושי
  שושי
  ספר נחמד לאוהבי הזאנר, הראשון בסדרת האקר של מרדית ויילד, רומנטי קליל ויכול להעביר סופ"ש בכיף.
 • לירז
  לירז
  הספר הראשון בסדרת ההאקר. ההיכרות של בלייק ואריקה והרשת שרק מתחילה... סיפור רומנטי כתוב טוב ומעניין ממליצה