הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
4.8 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
3
1
האירים 2: אירי מפתה

האירים 2: אירי מפתה


דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
4.8 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
3
1
35 
35 
סדרה:‎ האירים - 2
גודל (עמ'): 264
מו"ל: אדל

תקציר

ברי וולש

“ברי,” הוא חוזר על שמי, לוקח את ידי ומצמיד את מפרקי אצבעותיי אל שפתיו. “אני אוון גלאגר.”

“אני יודעת מי אתה.”

הוא מחייך כאילו ציפה בדיוק לתגובה הזאת ממני. חצי עולם יודע מי הוא, אבל לא משנה כמה מפורסם הוא הפך להיות, על כמה שערים של מגזינים הוא יככב או בכמה תוכניות טלוויזיה הוא ישתתף, הוא תמיד יהיה הילד שכבש את החלומות שלי. הילד שגרם לי להאמין באבירים לבנים ובפיות. הילד שנתן לי תקווה כשלא הייתה לי אף תקווה.

הילד שהפר את ההבטחה שלו ושבר את ליבי.

כבר מזמן אינני אותה ילדה שאוון הכיר פעם, אך כשלילה גשום אחד מפגיש באופן צפוי בינינו, נראה שבכל מקרה אוון כבר אינו זוכר אותי. יש לי סיכוי לקבל לילה אחד איתו. לילה להחיות בו את כל הפנטזיות האסורות שלי.

אוון גלאגר

בעוד ההצלחה שלנו כלהקה מגיעה לשיאה, אני הולך ושוקע לתוך אפלה. עם כל ההצלחה, הכסף, המעריצות וההופעות ברחבי העולם, משהו חסר לי, משהו בתוכי ריק ואינו מגיע לכדי מילוי. מפגש מקרי עם יפהפייה שחורת שיער ותכולת עיניים באמצע הלילה בלובי מלון אולי לא יעניק לי את הדבר הזה שאני מחפש, אבל בהחלט יחמם את המיטה שלי, ולו ללילה אחד.

אירי מפתה מאת סופרת רבי המכר אם. סי. סיברוק, הוא רומן עכשווי, סקסי וממכר הלוקח את הקורא למסע פראי ומשוחרר מעכבות בנופיה של אירלנד הקסומה. ספר שני מתוך סדרה בת שלושה ספרים, כל ספר הוא על חבר אחר בלהקה ויכול להיקרא כספר יחיד. הספר הראשון אירי פראי, כיכב ברשימות רבי המכר בארץ ובעולם וזכה להצלחה רבה.

 • ISBN: 11-13-2018-10
 • גודל (עמ'): 264
 • מו"ל: אדל
 • יצא לאור ב-: 13/08/2018
 • שם המחבר: אם. סי. סיברוק
 • תורגם ע"י: אסתר פנסטר

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • סיון
  סיון
  קראתי באנגלית, ספר שני בסדרה אבל כל אחד מהם עומד בפני עצמו. כתיבה זורמת, הכניסה לסיפור וכל הרקע ניתן באופן טבעי ומעניין. הרגשתי חיבור לדמויות ובעיקר לברי, ברי איבדה כל כך הרבה, הלב נשבר. על אואן רציתי לקרוא עוד כשקראתי את הספר הראשון ולא התאכזבתי. באמת סדרה מצויינת