הז'אנרים
כל הז'אנרים
כל התגיות

דרג ספר זה מתוך 5
47 דירוגים
4.4 ממוצע
1
4
2
2
3
2
4
1
5
38
3
האביר בן זונה

האביר בן זונה


דרג ספר זה מתוך 5
47 דירוגים
4.4 ממוצע
1
4
2
2
3
2
4
1
5
38
3
39 
39 
גודל (עמ'): 325

תקציר

"מאחורי כל בן זונה מסתתר אביר. גם זה ששיחק בכן, זה שלא התקשר למחרת, גם הוא בסופו של יום רוצה אהבה. איך אני יודע את כל זה? כי אני זה הוא".
 • ISBN: 1073-131
 • גודל (עמ'): 325
 • יצא לאור ב-: 17/07/2016
 • שם המחבר: אביב גבע

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • חני
  חני
  ספר מיוחד, שנון, קצבי מאוד, שופע סקס סמים ורוקנרול על ספידים. הספר רץ קדימה ואחורה, אחוז תזזית כמו הגיבור הראשי, ומכניס אותנו לעולם אחר.... מומלץ מאוד!!!
 • נאוה
  נאוה
  מצטרפת לכל האמור לעיל של אסנת...
  השנינות והשפה הבוטה אכן הופכות את הספר למשהו אחר.
  צחקתי בקול רם בקטעים לא מעטים. נקודת המבט של הגבר גרמה לי לחשוב לא מעט עלינו הנשים ו"העיפה" אותי לא אחת. חכם! שנון! מומלץ בחום רב!!!
 • אסנת
  אסנת
  האביר בן זונה/ אביב גבע Aviv Geva
  "דבר אחד בטוח, ולא משנה כמה יגידו לכם אחרת. מאחורי כל זיין מצוי, קיימת מישהי שקרעה לו את הלב."
  תשמעו, חשבתי שהמשפט הזה, שמופיע כבר בתחילת הספר, ביחד עם השם, המפוקפק משהו, של הספר, הוא התמצית של מה שאני הולכת לקרוא. חשבתי.
  גם אחרי 100 עמודים שלפרקים הצחיקו אותי מאוד וגרמו לי להיות משועשעת מהתפישה הבלתי מתפשרת של הסופר את המציאות שלנו, הארצישראלית, מציאות הדייטים, נשים גברים וכל השיט הזה, גם אחרי שליש ספר אני עדיין בטוחה שזו מהות הספר. שיש לו בטן מלאה עלינו, הנשים, ועל כל העולם ואחותו והוא בא לבעוט לנו בפרצוף ולשים לנו את המראה בהכי בוטה וחד שיש כך שלא נוכל לטעות עוד. תכף יגיע ה"אבל" והטוויסט אבל לפני כן חייבת לציין שמהרגע הראשון השפה הבוטה והבועטת היא מסווה נהדר וכלי ספרותי שמשרת את העלילה בצורה מושלמת. לא הייתי מתביישת להגיד גאונית. אז כל מי שנרתע ומתייפיף וקשה לא עם ערסית מצויה, שיבלע את הצפרדע וימשיך לקרוא. מבטיחה לכם שלא תצטערו לרגע.
  עם ההתקדמות בדפים הדמות הראשית, אמיר שרון, מתקלפת ומתגלה רכות ועדינות נוגעת שהאמת היה לי קל לראות מההתחלה שבכל זאת מסתתר שם משהו מעבר.
  הכתיבה כואבת, שנונה, בוטה, סרקסטית, צינית, זורמת ועכשיוית. מציאותית מאוד. בלי חארטה. אביב החליט לא לצנזר כלום. הוא בא נקי וזה מרענן ונפלא לקרוא.
  לשניה בהתחלה הוא מטעה בכוונה ונותן לך תחושה שהדמויות הראשיות הן סקסיסטיות וולגריות אולי אפילו שונא נשים ממורמר וברמה נמוכה אבל מהר מאוד הוא שאב אותי לתוך סיפור ועלילה מפתיעה עם טוויסטים ומקוריות ועשה זאת בעזרת עולם תוכן עשיר ביותר, השאיר אותי לא פעם משתאה על הידע המטורף שהוא אוצר בתוכו וחולק אתנו בסבלנות רבה ולא סתם לשם הידע או הנפנוף בידע, כל פיסת מידע משרתת את מה שהוא רוצה להגיד ואת התקדמות העלילה באופן מעורר השראה.
  השפה אולי בוטה בחלקה ותגרום לכם לנוע בכיסא אבל היא בהחלט לא נמוכה. היא שופעת בכל טוב. היא עשירה ומפרה ונהדרת. פשוט חגיגה מה שהוא עשה שם.
  אז אמרנו:
  דמויות עשירות
  הומור מבורך
  שפה מגוונת (האמת, כמה שפות)
  עלילה מקורית ומפתיעה
  כתיבה זורמת וקולחת
  והכי הכי אהבתי את ההתקלפות וההתפתחות של הדמות הראשית. נגע בי מאוד. נחנקתי והחזקתי חזק לא לבכות, מה שבהחלט היה קורה אם הייתי לבד. (אביב, בלי שאף אחד ישמע כי בטח תהרוג אותי על זה, כתבת ספר רומנטי יפהיפה שחבל על הזמן. אני התאהבתי. תודה!)
  ספר מעולה. ממש אבל! מומלץ החום. לא ברור לי איך עוד לא קראתם. רוצו.