הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
1
דרך הרשע

דרך הרשע


דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
1
46.00 
46.00 

תקציר

"אתה מכיר ארבעה אנשים שהיו שולחים לך רגל כרותה? ארבעה?"

כאשר חבילה מסתורית מגיעה אל רוֹבּין אֵלָקוֹט, היא נחרדת למצוא בה רגל כרותה.

הבוס שלה, הבלש הפרטי קוֹרְמוֹרַןסְטְרַייק, פחות מופתע. אבל הוא לא פחות מודאג. הוא מכיר ארבעה אנשים מהעבר שלו שאולי שלחו את החבילה העגומה. וסטרייק יודע שכל אחד מהארבעה מסוגל לאכזריות בלתי נתפסת.

המשטרה מתמקדת בחשוד אחד, אבל סטרייק משוכנע שהוא לא האיש. סטרייק ורובין לוקחים את העניינים לידיים וצוללים לעולם אפל ומעוות, עולמם של שלושת החשודים הנוספים. אבל ככל שמעשים מחרידים נוספים מתרחשים, הזמן הולך ואוזל לצמד הבלשים...

דרך הרשע הוא הספר השלישי בסידרתקורמורןסטרייק עטורת השבחים. קדמו לו רבי המכר קריאת הקוקייה ותולעת משי, כולם מאת ג'יי. קיי. רולינג, הכותבת בשם העט רוברט גלבריית.

"מותחן חכם וממכר."

Sunday Mirror

"מקורי ושונה.. אני מקווה שסטרייק יישאר איתנו עוד הרבה זמן."

The Independent

המשך קריאה
 • ISBN: 3625421
 • גודל (עמ'): 536
 • מו"ל: ידיעות ספרים
 • יצא לאור ב-: 27/05/2017
 • שם המחבר: רוברט גלבריית
 • תורגם ע"י: אמיר צוקרמן

סקירות הגולשים

 • yaelhar
  yaelhar
  זה הספר השלישי שאני קוראת מסידרת המותחנים שגלבריית (רולינג בתחפושת) חתום עליה, ולדעתי היא משתפרת מספר לספר. אחרי מספר מותחנים גרועים/משעממים/צפויים מראש שקראתי לאחרונה נחמד לקרוא את המותחן הזה שיחד עם תעלומה פשע מזוויע מפתחת את הדמויות ואומרת דברים על אנגליה של תחילת המאה העשרים ואחת.
  גיבורי הסידרה הם הבלש קורמורן סטרייק ועוזרתו-מזכירתו רובין, שהם דמויות תלת מימדיות, שכמו כל בשר ודם יש בהם טוב ורע, חוכמה וטפשות, רגשנות ותכנון, המנהלים ביחד סוכנות בלשים ומתמודדים עם חוסר יציבות כלכלית, קשיים אישיים וגם עם שיעמום ושיגרה, ויש להם תשוקת פיענוח-תעלומות עזה, גאווה מקצועית והם אוהבים ומתעניינים באנשים. בספר הזה הם נתקלים ברוצח, שהוא אלים וסדיסטי במידה לא מצוייה. העלילה מותחת, יש שלושה חשודים והקורא מוזמן לבחור אחד בכל פעם. הסיפור משובץ בבעיותיהם האישיות של הבלשים – היא עומדת להינשא ומתמודדת עם הספקות של הרגע האחרון, הוא מנהל יחסים ריקים עם אשה שלמרות יתרונותיה החיצוניים הגלויים לעין מעוררת בו שיעמום ותסכול.

  האגדה מספרת שרולינס הצעירה ניסתה למכור את כתב היד של "הארי פוטר" ונדחתה ע"י מספר הוצאות לאור (שאם הן עוד קיימות, הן כנראה מנסות להסתיר את העובדה הזו היום) תמיד אפשרי שהמקריות שיחקה פה תפקיד: מישהו קורא במקרה את כתב היד, אומר "בינגו!" והשאר היסטוריה. אבל הניסיון מלמד שגם משניתנה ההזדמנות – מעטים שמצדיקים את התקוות שתלו בהם. רולינג היא אחת מהמעטים שהצדיקו את התקווה, וכל פעם שהיא פורעת את השטר - היא עושה אותי שמחה.
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=103104

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו