הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
4 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
0
1
דייגי האשליות מסיפְנוֹס

דייגי האשליות מסיפְנוֹס


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
4 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
0
1

במקום 35.00 

31.50 

במקום 35.00 

31.50 

תקציר

היציבות החברתית בנויה על סודות, שתיקות ומוסכמות. לכל אדם יש סוד שידוע רק לו, לכרית ולאלוהים. "דייגי האשליות מסיפְנוֹס" הוא רומן אותנטי, סוחף, גדוש באירועים, רווי הסתרות וגילויים, נוגע בנשמת הקורא ומפגיש אותו עם הפסיפס האנושי, התרבותי וההיסטורי של יוון.

סיפור העלילה מתרחש באתונה של שנות השמונים. מקיס, יהודי יווני, וזואי, נוצרייה אורתודוכסית מאתונה, נפגשים בטיסה מאמסטרדם, מתאהבים באהבה שאינה יודעת גבולות ומחליטים להינשא. הוריה של זואי, נוצרים בעלי דעות אנטישמיות, מתנגדים בחריפות לנישואי בתם עם הצעיר היהודי ומפעילים כל כוח אפשרי כדי להכשיל את אהבתם.

 

אף על פי כן זואי ומקיס מתחתנים ואף עורכים התערבות עם המוזמנים לחתונה שאהבתם תתמיד ותנצח. הגורל מזמן לזוג הטרי שרשרת אירועים מפתיעים המאפילה על הקשר הזוגי ומובילה אותו למחוזות רחוקים ובלתי צפויים, עד שזואי מגלה סוד גדול ומאיים, שמתחיל באתונה, מתגלגל לטורקיה ומגיע לסלוניקי.

זהו סיפור אמיתי, בשל ומתובל בהרבה חוכמת חיים, סיפור אהבה תמים שאיבד שליטה בדרכיו הנפתלות של הגורל, סיפור מאלף שמציג דילמות מוסריות ואנושיות ומותיר את הקורא אחוז מחשבות ותהיות.

המחבר, ד"ר מקס בן שטרית, שהה שנים רבות בשליחות ממלכתית ביוון, שנים שבמהלכן נחשף לפסיפס המורכב והעדין של החברה היוונית על צורותיה ועל סודותיה. זהו רומן הביכורים שלו, והוא כתוב בסגנון יחיד ומיוחד.            

המשך קריאה
  • ISBN: 1978-965-571-070-02
  • מו"ל: צבעונים הוצאה לאור
  • יצא לאור ב-: 27/09/2012
  • שם המחבר: מקס בן שטרית

סקירות הגולשים

  • לימור
    לימור
    כבר מהתקציר התחברתי לעלילה ולספר, מדובר בספר טוב עלילה כל כך יפה שזה פשוט תענוג, נהנתי וממליצה

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו