הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ דברי ימי קליפטון - 1

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
1
3
3
4
4
5
4
17
דברי ימי קליפטון 1: ימים יגידו

דברי ימי קליפטון 1: ימים יגידו


דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
1
3
3
4
4
5
4
17

במקום 44 

28.6 

סדרה:‎ דברי ימי קליפטון - 1
גודל (עמ'): 380
מו"ל: מודן הוצאה לאור
‬אבל‭ ‬רגע‭ ‬לפני‭ ‬שהוא‭ ‬מגשים‭ ‬את‭ ‬חלומותיו, ‬הוא‭ ‬עומד‭ ‬בפני‭ ‬סודות‭ ‬נוראים‭ ‬הקשורים‭ ‬בילדותו‭, ‬כשברקע‭ ‬מלחמת‭ ‬העולם‭ ‬השנייה‭ ‬העומדת‭ ‬לפרוץ‭ ‬ומאיימת‭ ‬להביא‭ ‬לתוהו‭ ‬ובוהו‭ ‬באירופה‭ ‬כולה. ביד‭ ‬מיומנת‭ ‬מגולל‭ ‬אמן‭ ‬הדרמה‭ ‬ג‭'‬פרי‭ ‬ארצ‭'‬ר‭ ‬את‭ ‬קורותיהן‭ ‬של‭ ‬שתי‭ ‬משפחות‭ ‬אנגליות‭, ‬שדבר‭ ‬פרט‭ ‬לגורל‭ ‬לא‭ ‬היה‭ ‬יכול‭ ‬לחבר‭ ‬ביניהן. ‬במקביל‭ ‬להארי‭ ‬שובה‭ ‬הלב, ‬מתוודעים‭ ‬הקוראים‭ ‬לקשת‭ ‬של‭ ‬דמויות‭ ‬צבעוניות‭ ‬שחודרות‭ ‬אל‭ ‬הלב, ‬כל‭ ‬אחת‭ ‬בדרכה, ‬ומספרות‭ ‬את‭ ‬הסיפור‭ ‬מנקודות‭ ‬מבט‭ ‬שונות‭.‬ ימים‭ ‬יגידו‭ ‬הוא‭ ‬חלקה‭ ‬הראשון‭ ‬של‭ ‬סאגה‭ ‬חוצה‭ ‬דורות‭ ‬וחוצה‭ ‬אוקיינוסים.
ג‭'‬פרי‭ ‬ארצ‭'‬ר‭ ‬הוא‭ ‬מחברם‭ ‬של‭ ‬רבי‭ ‬מכר‭ ‬רבים, ‬ביניהם‬ ‭'‬בני‭ ‬מזל', '‬הדיבר‭ ‬האחד–עשר‭', '‬אסיר‭ ‬מלידה', ו‭'‬כבוד‭ ‬בין‭ ‬גנבים', ‬שיצאו‭ ‬לאור‭ ‬בעברית‭ ‬בהוצאת‭ ‬מודן. ‭"‬ארצ‭'‬ר‭ ‬הוא‭ ‬מסַפר‭ ‬רב–אמן." - ‬טיים‭ ‬מגזין
"לו היה פרס נובל למספרי סיפורים, ארצ'ר היה זוכה". - הדיילי טלגרף
המשך קריאה

סקירות

 • Yael
  Yael
  הראשון מבין סדרה של כ8 ספרים הוא הספר הכי טוב מבניהם כתוב בכישרון נדיר שלא ברור לי לאן הוא נעלם מהספר השלישי והלאה . שלושת הראשונים ממש מומלצים!
 • הדר
  הדר
  אני בפירוש ממליצה על הספר לחובבי הטלנובלות, כי מדובר על סדרה של שבעה ספרים על אותם אנשים, ותמיד יש להם צרות.
 • הדר
  הדר
  ספר מעניין ורב תהפוכות, לפי מיטב המסורת של ארצ'ר. במיוחד מצא חן בעיני שסצנות מסוימות מוצגות מנקודת הראות של יותר ממשתתף אחד, מה שמעניק יותר מידע.
  בבסיס, זה מרגיש כמוהתחלה של אופרת סבון. לגיבורים הטובים תמיד יהיו אויבים מרושעים וצרות, וזו גם התחלה לסדרה של 7 ספרים, אז כנראה יהיו הרבה אויבים וצרות.
 • מיכל
  מיכל
  הספר הראשון מתוך סדרת ספרים כרגע שבעה
  סאגה משפחתית כמו שאני אוהבת המתארת את קורותיהן של שתי משפחות אנגליות,שהגורל חיבר בינהן
  ועם הרבה התפתחויות .
  סדרה המשלמת בתוכה ,אהבהדרמה מתח
  לדעתי מספיק 5 ספרים מעבר לזה זה כבר יותר מידי
  אהבתי מאוד את הספר הראשון
  אוהבת מאוד את התיבה של ג'פרי ארצ'ר
  ממליצה מאוג
 • גליה
  גליה
  החלק הראשון בטרילוגיה שהיא סאגה משפחתית המתארת את קורותיהן של שתי משפחות שגורלן נקשר. הספר כתוב בצורה מותחת ומעניינת ונע בין סדרת מתח לטלנובלה.
 • עינת
  עינת
  הספר הראשון מסידרה ארוכה. העלילה מתוארת ע"י כמה דמויות בתקופות זמן שונות. יש בספר מתח, דרמה ואהבה. מומלץ בחום!
 • איילת
  איילת
  רומן מרתק וקריא מאד, גם ספר מתח וגם סאגה (בהתחשב בכל ההמשכים). לטעמי הספר הראשון (הספר הנוכחי) הוא הכי הכי מעניין. מולץ בחם!
 • נופר
  נופר
  העלילה סוחפת. הסופר מתאר תקופה לכאורה רחוקה וזרה באנגליה אולם בשל כשרונו בכתיבה ובתיאור, הספר מושך ולא ניתן להניחו מן היד.
 • דני
  דני
  הספר בנוי בצורה מעניינת, מחולק לחלקים, כשכל חלק מסופר בעצם מנקודת מבטה של דמות אחרת, בתקופת זמן אחרת, אם כי ברור שהארי הוא הגיבור הראשי לאורך כל היצירה. אבל צורה זו גם קצת מעצבנת ומתישה, כיוון שמטבע הדברים, יש חזרה עלילתית מסויימת למרות שהמציאות בעיני כל דמות משתקפת קצת אחרת. לדעתי, צורת כתיבה זו היא מיותרת, וניתן היה "להיכנס לראשה" של כל דמות, גם בלי החלוקה הזו והמונולוג הפותח כל חלק. צורת כתיבה זו פוגמת ברצף העלילתי, וכן מגמדת את הגיבור הראשי, הארי, ומקשה על ההזדהות שלנו איתו.
 • נוינוי
  נוינוי
  ספר מעולה! מותח, מסקרן ומלא בטוויסטים מפתיעים. רק לפנות כמה שעות כי אי אפשר להפסיק לקרוא
  ממליצה מאד על הספר