הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
2.5
ממוצע
1
1
2
2
3
2
4
1
5
0
5
גנבי הברבור
אליזבת קוסטובה

גנבי הברבור

אליזבת קוסטובה

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
2.5
ממוצע
1
1
2
2
3
2
4
1
5
0
5
39 
מו"ל: מודן הוצאה לאור
תוך כדי פגישותיו עם הנשים שמילאו תפקיד מרכזי בחייו של אוליבר, מתגלה למארלו אמן מחונן ואדם כריזמטי ויוצא דופן. במקביל, בעקבות קריאת מכתבים היסטוריים נדירים שנמצאו ברשותו של אוליבר בזמן אשפוזו, נחשף בפני מארלו סיפורם המרתק של ציירים אימפרסיוניסטים לא מוכרים בצרפת של המאה התשע–עשרה. בניסיונו לפענח את הקשר בין הסיפור ההיסטורי לבין אוליבר, נסחף מארלו בעצמו לעולמותיהם של החיים ושל המתים, ומעמיד למבחן את גבולותיו האתיים ואת רגשותיו.
בתנועתו בין סצנת האמנות באמריקה לבין חופי נורמנדי, בין סוף המאה התשע–עשרה לשלהי המאה העשרים, פורש בפנינו גנבי הברבור סיפור כובש ומרגש על אובססיה, על אהבה מעבר לגבולות ההיגיון, ועל כוחה של האמנות בבניית חיים ובהריסתם. גנבי הברבור הוא ספרה השני של אליזבת קוסטובה, מחברת רב–המכר 'ההיסטוריונית' שיצא לאור בהוצאת מודן.
המשך קריאה

סקירות

 • תמר
  תמר
  את האמת ציפיתי להרבה יותר, והתאכזבתי מאוד הספרנכתוב בצורה שטחית ביותר ללא עומק. אפשר לוותר.
 • גדעון
  גדעון
  גנבי הברבור הוא ספר ארוך, מעל חמש מאות עמודים, והוא מתיש בכל כך הרבה רמות, הכתיבה הלא מבריקה, הדמויות שדומות זו לזו כאילו שוכפלו במכונת זירוקס, והעלילה שלא מצליחה לשמור על עניין. ספר נפלא לדקות שלפני השינה
 • לימור
  לימור
  את האמת ציפיתי להרבה יותר, והתאכזבתי מאוד הספרנכתוב בצורה שטחית ביותר ללא עומק. אפשר לוותר.
 • Nehama
  Nehama
  כחובבת אמנות מושבעת ,שמחפשת תמיד לדעת עוד קצת על עולם האמנות. שמחתי למצוא את הספר הזה , שמדבר על הציור האימפרסיוניסטי , אך התאכזבתי מאוד... הספר כתוב בצורה לא זורמת ולא מעניין תדלגו!
 • לאה
  לאה
  טעם של אכזבה.
  למרות שקורות הציירים במאה ה-19 והציור האימפרסיוניסטי הם נושאים הקונים את לבי וסקרנותי, הספר לא ענה על הצפיות שלי.
  מישהי כתבה שהספר התמתח "כמו מסטיק" ואכן זו התחושה בשעת הקריאה. סוג של התשה...