הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
4.4 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
1
5
5
6
גיבורי האולימפוס 4: בית האדס

גיבורי האולימפוס 4: בית האדס


דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
4.4 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
1
5
5
6

במקום 38.00 

20.90 

במקום 38.00 

20.90 

סדרה:‎ גיבורי האולימפוס - 4

תקציר

אנבת' ופרסי עומדים בפתח שערי השאול. אם הם וחמשת החצויים האחרים יוכלו למצוא את צד החיים של שערי המוות ולעשות את דרכם דרך כוחותיה המאיימים של האלה הנקמנית גאיה; אם פרסי ואנבת' ישרדו את אימת בית האדס, או אז יוכלו שבעת החברים לאטום את שערי המוות ולמנוע מהענקים האימתניים להעיר את האלה גאיה מתנומתה הממושכת ולהציל את כל היקר להם.

אבל אם שערי המוות ייאטמו כיצד יוכלו פרסי ואנבת' להימלט?

אלא שאין להם ברירה. אם החצויים לא ישלימו את המוטל עליהם בזמן הקצר שנותר, גאיה וצבאותיה יתעוררו ולא ייעלמו לעולם. הסיכויים אינם טובים והמשימה נראית בלתי אפשרית.

זוהי ההרפתקה המסוכנת והמלהיבה ביותר בסדרת הספרים המצליחה בעולם שהשאירה מיליוני קוראים ברחבי תבל פעורי פה. "בית האדס" הוא הספר הרביעי בסדרת "גיבורי האולימפוס" מאת הסופר ריק ריירדן, שספריו כבשו את רשימות רבי המכר בארץ ובעולם בסערה.

ריק ריירדן הוא מסופרי הנוער המצליחים והפופולריים של השנים האחרונות. ספריו על פרסי ג'קסון והאולימפיים תורגמו לעשרות שפות ונמכרו במיליוני עותקים.

משך 15 שנה לימד ריירדן ספרות והיסטוריה לילדי כיתות ד'-ז', והוא שאב השראה רבה מהיכרותו עם ילדים בגילים אלה. תלמידיו הם ששיכנעו את ריירדן להפנות את כישרון הכתיבה שלו לכתיבת ספרי נוער.

כמורה להיסטוריה לשעבר, ריירדן משתדל להכניס תכנים היסטוריים לספריו, ועורך תחקירים לפני כל ספר; אבל בראש ובראשונה חשובה לו ההנאה מהקריאה. ריירדן מתגורר עם אשתו ושני בניו בעיר סן אנטוניו שבטקסס, וכותב במשרה מלאה. 

המשך קריאה
 • ISBN: 676-49
 • מו"ל: גרף
 • יצא לאור ב-: 03/02/2013
 • שם המחבר: ריק ריירדן
 • תורגם ע"י: יעל אכמון

סקירות הגולשים

 • ענה
  ענה
  ספר פנטזיה נוסף של ריק ריירדן
  ספר סוחף מאוד ומעניין
  ספר מיתולוגיה פנטסית
  לאוהבי הז'אנר
  נהנתי מאוד. ממליצה בחום !
 • מיקי
  מיקי
  קראתי כי היה בבית, קראתי כי הילדים התעניינו ורצו שיקנו להם את כל הסדרה, קראתי כי זה נדיר שהילדים קוראים ספר נייר ועוד מבקשים עוד. כתוב בצורה פשוטה וברורה, וזה לדעתי הייתרון הגדול, עלילה מעניינת אם כי פשטנית לעיתים
 • לימור
  לימור
  סדרה מעולה, בין הכי טובות שקראתי, עלילה סוחפת, ארוע רודף ארוע ודמויות מעניינות. ממליצה בחום לאוהבי הז'אנר.
 • אבישי
  אבישי
  עלילת גיבורי האולימפוס מגיעה לשיאה. ריק ריירדן האגדי מוביל אותנו בין שתי קווי עלילה - פרסי ואנבת' צריכים לעבור את טרטרוס ולהגיע לשערי המוות בשביל לחזור לעולם בני התמותה. ובאותו זמן שאר הגיבורים מנבאת השבעה מתמודדים עם שלל אתגרים במטרה להצליח להגיע (עדיף בחיים) לבית האדס ולסגור את השערים מצד בני התמותה.
  עלילה סוחפת ומרתקת עם שלל הפתעות!
 • ליאו
  ליאו
  זה הספר שהכי היה לי קשה להשיג מכל הסדרה אבל זה היה שווה מרדף של תשע חודשים הוא ממש טוב ואני חייבת לקרוא אותו עוד פעם זה ודם אולימפוס הם הספרים הכי מוטחים זה הכי טוב מכל סדרת גיבורי האולימפוס אם אתם מחפשים ספר טוב זה הספר אנשימים וגם שאר הסדרה ושאר הסדרות של ריק (חוץ ממגנס צ׳ייס אין מה לעשות שונאת אותך מגנס)
 • גדעון
  גדעון
  כל הסדרה הזו, וסדרות אחרות של ריק ריירדן מתאפיינות בכתיבה נמרצת, עלילה סוחפת ודמויות לא חופרות מדי. שילוב נאה שגורמות לבני נוער שלרוב אינם קוראים להחזיק מעמד. מומלץ לקהל היעד.

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו