הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
25 דירוגים
4
ממוצע
1
2
2
3
3
3
4
2
5
15
10
גם ב - Kindle
גיבורי האולימפוס 2: בן נפטון

גיבורי האולימפוס 2: בן נפטון


דרג ספר זה מתוך 5
25 דירוגים
4
ממוצע
1
2
2
3
3
3
4
2
5
15
10

במקום 33 

19.8 

גודל (עמ'): 508
מו"ל: גרף

ריק ריירדן הוא מסופרי הנוער המצליחים והפופולאריים של השנים האחרונות. ספריו על פרסי ג'קסון והאולימפיים תורגמו לעשרות שפות ונמכרו במיליוני עותקים.

במשך 15 שנה לימד ריירדן ספרות והיסטוריה לילדי כיתות ד'-ז', והוא שאב השראה רבה מהיכרותו עם ילדים בגילים אלה. תלמידיו הם ששיכנעו את ריירדן להפנות את כשרון הכתיבה שלו לכתיבת ספרי נוער. הדמויות של סיידי וקרטר קיין מבוססות חלקית על אח ואחות שלמדו בכיתותיו.

כמורה להיסטוריה לשעבר, ריירדן משתדל להכניס תכנים היסטוריים לספריו, ועורך תחקירים לפני כל ספר; אבל בראש ובראשונה חשובה לו ההנאה מהקריאה. ריירדן מתגורר עם אשתו ושני בניו בעיר-סן אנטוניו שבטקסס, וכותב במשרה מלאה.

בימים אלה הוא עמל על ספרי המשך בסדרת משפחת קיין, ועל סדרת-בת חדשה לספרי פרסי ג'קסון שתתפרסם גם היא במסגרת ספרי גרף צעיר.

המשך קריאה

סקירות

 • אנדרי
  אנדרי
  וואו, איזה ספר כייפי! אם שוקלים לקרוא את הספר הזה, זה ודאי אחרי קריאת הספר הראשון בסדרה, וחמשת הספרים בסדרה הקודמת, אז אין טעם להרחיב על הכתיבה המצחיקה וקלילה של ריורדן. בספר הזה פרסי אמנזי, ופוגש חברים חדשים
 • squid
  squid
  הוא די מייגע, מאוד ארוך. קראתי את רוב הספרים של ריק ריירדן. החמישייה של פרסי הייתה נהדרת, אבל גיבורי האולימפוס מאוד נמרחת וחוזרת על עצמה. בסך הכול הספר די בסדר, נחמד לקרוא
 • אביב
  אביב
  ספר מעולה. ספר שני לסדרת ההמשך לפרסי גקסון. מעולה למי שהתאכזב שסדרת הספרים של פרסי גקסון נגמרה. כיף ל'קריאה.
 • אבישי
  אבישי
  עולם מקביל לעולם היווני של מחנה החצויים נחשף בפנינו - העולם הרומי של מחנה יופיטר. פרסי מגיע ללא זיכרון אל הרומאים ומהר מאוד הוא צריך להתמודד עם סכנות חדשות. למזלו הוא גם מגלה חברים חדשים...
 • אמיר
  אמיר
  אין לי מדיי הרבה מה להגיד על הספר, חוץ מזה שהוא כתוב על ידי ריק ריירדן, ולכן לא ברור לי אם בכיתי או צחקתי יותר. השנינות, ההומור, השילוב של ישן עם חדש, והיצירתיות כל אלו נמצאים פה, אבל גם מרגישים כמה ריירדן צמח מאז פרסי ג'קסון. אם אתם אוהבים/ות ספר שפשוט יגרום לכם להנות מכל רגע, זה הספר! וכמובן, לא לשכוח להתחיל מפרסי ג'קסון.
 • מעין
  מעין
  הספר השני מתוך סדרה בת 5 ספרים. שילוב בין המיתולוגיה היוונית לרומאית עם הדמיון וההומור האופייניים לריק ריירדן. כמה חבל שבספריה כרגע אין את ספר מספר 3.
 • ענה
  ענה
  ספר שני בסדרת פנטזיה הסוחפת של פרסי ג'קסון
  הספר סוחף מאוד ומעניין
  כתיבה טובה הספר ריתק אותי
  לאוהבי הז'אנר
  נהנתי מאוד. ממליצה בחום !
 • לימור
  לימור
  זהו הספר השני בסדרת ההמשך לפרסי ג'קסון, כתיבה טובה ועניינית עלילה טובה וזורמת. נהנתי מאוד לקרוא.
 • הדר
  הדר
  וואו, איזה ספר כייפי! אם שוקלים לקרוא את הספר הזה, זה ודאי אחרי קריאת הספר הראשון בסדרה, וחמשת הספרים בסדרה הקודמת, אז אין טעם להרחיב על הכתיבה המצחיקה וקלילה של ריורדן. בספר הזה פרסי אמנזי, ופוגש חברים חדשים. ממתק.
 • עידן
  עידן
  הספר השני בסדרת ההמשך לפרסי ג'קסון. מספר את הסיפור המשלים לספר הראשון בסדרה.
  הספר כתוב טוב והוא בהחלט מעניין. לא רק ילדים יהנו מלקרוא אותו.