הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.8 ממוצע
1
0
2
1
3
1
4
0
5
2
5
בת ערובה

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.8 ממוצע
1
0
2
1
3
1
4
0
5
2
5

במקום 29 

20.3 

במקום 29 

20.3 

גודל (עמ'): 328
מו"ל: YOU ספרות שנוגעת

תקציר

אף פעם לא ידעתי מתי הוא יגיע אליי. רק ידעתי שהוא יגיע.
הייתי נערה תמימה, עוד לפני הנשיקה הראשונה, עד הלילה שבו פגשתי את סטון. הלילה שבו ראיתי אותו הורג. הלילה שבו חס על חיי. זו הייתה רק ההתחלה."

ברוק מבינה כעת שעל אף האזהרות הנוקבות של המשטרה לאובססיה המסוכנת של סטון אליה, היא אינה מצליחה להוציא אותו ממחשבותיה. היא מפתחת כלפיו אובססיביות משל עצמה והתהיות והספקות נותרות מאחור.

העתיד מצוי תחת סימן שאלה אחד בלבד: מתי הם יהיו יחד.

לאחר הלילה שבו סטון חס על חייה, הוא שב ומופיע במכוניתה שוב ושוב. הוא פוקד עליה לנסוע והיא נוהגת תחת איום, מבלי לדעת לאן. אלה הופכות לפגישות אסורות, אך ברוק מרגישה שסטון הוא הדבר האמיתי היחיד בעולם גדוש בתגיות מעצבים ובאחוזות פאר.

ברוק מוצאת את עצמה בדרך המהירה לשום־מקום, במסלול שבו היא לא רוצה להימצא, אלא שמאוחר מדי לחזור לאחור.

בחלקו השני של הדואט, שקדם לו הספר "אסירה", אנו פוגשים את ברוק וסטון. העלילה מוסיפה להתפתל ושופכת אור על הקצוות שנותרו פתוחים. השניים נלכדים בכמיהה בלתי פוסקת שהופכת את תפיסת עולמם ואת חייהם, אך הם מתמכרים למציאות החדשה שנוצרה עבורם ובועטים במוסכמות.

האם יש להם סיכוי?

רומן המתח "בת ערובה" מעניק רבדים מהדהדים למשמעותה של האהבה. במציאות מורכבת מאין כמותה, במבחנים קשים ומלאי מתח עוצר נשימה וכשהימים החולפים לא מותירים מקום לתקווה, ברוק וסטון אוחזים ידיים ומחברים את עצמם זה לזה בהשתוקקות אלמותית.

סקיי וורן ואניקה מרטין זכו בפרסים רבים על עבודתן וספריהן העפילו לרשימות רבי המכר של Wall Street Journal, USA Today, NY Times ועוד...

המשך קריאה
 • ISBN: 1391923122
 • גודל (עמ'): 328
 • מו"ל: YOU ספרות שנוגעת
 • יצא לאור ב-: 18/12/2018
 • שם המחבר: אניקה מרטין, סקיי וורן
 • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • בתיה
  בתיה
  ואווו. החלק השני בדואט של אסירה. פה מסופר על סטון שחוטף נערה והם מתאהבים. למרות כל הלבטים שלו בגלל גילה הצעיר, הוא נמשך אליה ולא מוותר. ספר חובה
 • מירטה
  מירטה
  הספר הזנמ בדואט סוחף ומעט אפל. כתיבה זורמת ועלילת שני הספרים סוחפת. כל ספר על זוג אחר, הגיבורים בספרים הם חברים טובים שהחיים לא האירו להם פנים. ממליצה בחום!
 • יערה
  יערה
  וואו!! הספר השני מצליח להתעלות על הראשון בהרבה! מדהים, מעניין ואי אפשר להפסיק! אחד הספרים היותר טובים שיש בז׳אנר! מומלץ ביותר.
 • הודיה
  הודיה
  סטון נכנס לי ללב באופן שלא חשבתי שיקרה, דמות עם כל כך הרבה עומק וכתובה כל כך טוב! ספר מושלם ממליצה בחום!
 • אביגיל
  אביגיל
  הספר הזה אף מתעלה על הראשון מבחינת עלילה, עומק ודמויות!! ספר מדהים וכל מילה נוספת מיותרת, רומן פשע אחד הטובים שקראתי. סטון דמות כובשת ביותר למרות שבאסירה ממש לא סבלתי אותו, ולא האמנתי שיכול להיות סיפור יותר טוב מהסיפור של גרייסון, מומלץ ביותר! 5 כוכבים