הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
25 דירוגים
3.3
ממוצע
1
3
2
2
3
7
4
10
5
3
42
במציאות אחרת

במציאות אחרת


דרג ספר זה מתוך 5
25 דירוגים
3.3
ממוצע
1
3
2
2
3
7
4
10
5
3
42
35 
גודל (עמ'): 400
מו"ל: נעמה סכר

ענת צור, בת 23 משכונת מצוקה בבאר שבע, מחפשת מפלט מחייה רוויי הקשיים והאלימים, שסיפקו לה אחיה הגדולים ועולם הפשע בו שזורים חייהם.

בן ריטמן, מנכ"ל חברה בינלאומית בן 29, נותר בודד ושבור לב יחד עם בתו הקטנה, לאחר שאיבד את אשתו ממחלה קשה. הקושי לגדל אותה לבד מוביל אותו לחפש עבורה מטפלת במשרה מלאה. מודעה אחת במדור הדרושים מזמנת פגישה גורלית המשנה את חייהם…

ענת ובן, שמגיעים מעולמות שונים, נסחפים בתשוקה חסרת מעצורים לתחילתו של רומן חושני המטלטל את חייהם. התחושות העזות משתלטות על שניהם, אך העבר של ענת בא ורודף אותם. סודות אפלים מחייה מתחילים לצוץ ולהרוס את כל מה שחלמה עליו, ועליה למצוא את הדרך להתמודד איתם.

מה קורה כאשר העבר חודר להווה ומאיים להרוס את העתיד לבוא? האם האהבה החזקה יכולה לגבור על המכשולים ולשנות את פני המציאות? ומה יהיה המחיר אותו תצטרך ענת לשלם? "במציאות אחרת" הִנו רומן ביכורים המשלב בתוכו מתח, אהבה ותשוקה.

נעמה סכר, נשואה ואם לשלושה, רקמה סיפור מרגש ויוצא דופן על הנחישות והיכולת לשרוד במקומות חשוכים, בהם אנשים נופלים ולא קמים. סיפורם של ענת ובן מוכיח כי החיים מתחילים היכן שהפחד מסתיים.

המשך קריאה

סקירות

 • ענבר
  ענבר
  זאת סקירה די קוטלת. אני נוהגת לפרגן דרך כלל לסופרות ישראליות אבל הספר הזה לא מצא חן בעיניי בכלל. הרעיון נחמד הביצוע פחות. בתור באר שבעית גאה אני חייבת לציין שהספר לא כל כך נאמן למציאות (אבל זה רק ספר וזה רק האגו הפגוע שלי כבאר שבעית). הפיתוח של הדמויות היה כל כך לוקה בחסר. "אני לא יכולה להיות איתך כי יש לי עבר מסובך ולכן אני אברח בלי הסברים ואעמיד אותך ואת הבת שלך בסיכון בלי להזהיר קודם". זה תיאור גס של הספר. אני לא אכביד עוד במילים אבל הספר פשוט לא עונה על הציפיות.
 • חן
  חן
  ספר מתוק ומקסים ביותר, קראתי אותו בלי הפסקה מרוב שהוא מרגש ומקסים כתיבה זורמת וקולחת הדמויות מרתקות והאהבה נבנת ברגישות ומגיעה לשיא של תשוקה בין הדמויות ממליצה בחום רב...חובה לא להפסיד
 • חן
  חן
  רומן המשלב מתח, אהבה בלתי אפשרית ופשע. קריא, זורם ומעניין. סיפור המטלטל והכואב של ענת צור שעושה את דרכה מבאר שבע ועד שפגשה את בן ,אלמן עם ילדה קטנה ששוכר אותה כמטפלת לבתו . אי אפשר שלא להתאהב בצמד הזה שכנגד כל הסיכויים עובר דרך ארוכה ולא קלה עד שמצאו אחד את השני.ממליצה בחום!
 • רונית
  רונית
  ספר נחמד לא יותר מזה, אבל כמו שצדי צרפתי היה אומר זה היה ליד. הכתיבה לא סחפה למרות שלעלילה היה פוטנציאל .
 • בתיה
  בתיה
  ספר נחמד, לא כל כך התחברתי אליו למרות שהעלילה יכולה להיות מאוד מעניינת. הרגיש לי כמו ספר ביכורים.
 • גדעון
  גדעון
  (המשך) זו לא פעם ראשונה שאני מרים וקורא ספר שממש לא מתאים לזאנרים שאני לרוב קורא אבל היו פעמים שגיליתי כך ספרים ראויים למדי. במקרה זה, בואו נקצר את הסיפור, יש פנים לכאן ולכאן. בסיפור עצמו מצאתי עניין, וגם אספקטים מסויימים בגיבורה עניינו אותי אבל רמת הכתיבה הייתה לא עקבית, ואני חושב שעורך מוכשר היה משפר את הספר הזה ומביא אותו לרמה אחרת.
 • גדעון
  גדעון
  במציאות אחרת ספר בהוצאה עצמית של נעמה סכר. לרוב המילים הוצאה עצמית מרחיקים אותי מהספר עוד לפני שקראתי מילה אחת, אבל במקרה זה הספר כבר היה מונח על השולחן, והיינו במדינה זרה, ירד גשם והיה משעמם. (יש המשך)
 • אנג'לה
  אנג'לה
  לא אהבתי את הספר. משהו בכתיבה לא עבר אליי, לא התחברתי לדמויות והעלילה לא אמינה מבחינתי .
  כתיבה ילדותית לא אהבתי.
 • שרון
  שרון
  במציאות אחרת.
  מס עמ': 676.

  אז רכשתי לי את הספר. ואני אומרת לעצמי בבקשה משהו מעניין.
  אתחיל דווקא כמו בבהד 1. קודם אומרים מה טוב ואז מה רע.
  הסיפור הכולל היה מעולה. אם מסתכלים על התמונה הכוללת על תוכן הסיפור, באמת אפשר לומר שהוא מעולה.
  דברים שהפריעו לי. היה דילוגי זמנים. מתחילים ביום ראשון לפתע יום חמישי זה היה מאוד לא ברור הדילוגי זמנים.
  גם כן הפריע לי השפה הגבוהה הריי לא מדברים ככה. "נשיקותך מזרימים לי זרמים" נו באמת? אם אני אומר את זה לגבר מסוים אני די בטוחה שהוא יברח.
  הספר הוא מעולה אם הוא רק היה כתוב אחרת.

  בכל מקרה. זהו ספרה הראשון ככה שאני לא שופטת לגמרי.
  אלה הדברים היחידים שעיצבנו אותי לגמרי. לא לומר עיצבנו יותר הרסו לי את חווית הקריאה.

  שלא תטעו הסיפור הכולל כמו שאמרתי היה מעולה. אבל לגמרי לא הצלחתי להנות ממנו.

  בכל מקרה.
  אני יודעת שהמון מכן קראו אותו.
  אז קדימה אתן מכירות את הנוהל.
  שתפו אותי מה הרגשתם בספר. ????❤

  נ.ב לכל אלה שיתחילו להגיד שאני פוגעת בסופרת. ממש לא. נעמה היא אישה מדהימה דיברתי איתה אישית. אני לעולם לא אבקר סופר רק ספר. כמו שאמרתי הספר מדהים רק אם היה כתוב אחרת.
 • אפי
  אפי
  רומן המשלב מתח, אהבה בלתי אפשרית ופשע. קריא, זורם ומעניין. סיפור המטלטל והכואב של ענת צור שעושה את דרכה מבאר שבע ועד שפגשה את בן ,אלמן עם ילדה קטנה ששוכר אותה כמטפלת לבתו . אי אפשר שלא להתאהב בצמד הזה שכנגד כל הסיכויים עובר דרך ארוכה ולא קלה עד שמצאו אחד את השני.ממליצה בחום!