הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
2.2 ממוצע
1
3
2
0
3
0
4
2
5
0
3
בלי שם אמצעי
לי צ'יילד

בלי שם אמצעי

לי צ'יילד

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
2.2 ממוצע
1
3
2
0
3
0
4
2
5
0
3

במקום 44 

22 

במקום 44 

22 

תקציר

ג'ק 'בלי־שם־אמצעי' ריצ'ר, זאב בודד, נווד אבירי, שוטר צבאי לשעבר, איש עקרונות, מאהב של נשים, נוקֵם ברָעים, הוא הגיבור האַייקוני של זמננו. לראשונה קובצו כל סיפוריו הקצרים לכרך אחד. שנים־עשר הסיפורים הללו שופכים אור חדש על עברו של ריצ'ר, על ילדותו ומשפחתו, על הדרך שבה התפתח והפך למי שהוא — נווד נצחי הנלחם את מלחמתם של הטובים בכוחות הרוע.

בלי תיק. בלי יעד. בלי שם אמצעי. לא משנה עד כמה ג'ק ריצ'ר יתרחק מהדרכים הסלולות, הבעיות תמיד יגיעו אליו. אלוהים יעזור להן.


לי צ׳יילד הוא מסופרי המתח המובילים בעולם. בכל עשרים שניות נמכר ברחבי העולם אחד מספריו על הגיבור שלו ג'ק ריצ'ר. ספריו מככבים בקביעות בראש רשימות רבי־המכר ומתורגמים ליותר מארבעים שפות. זכויות לעיבוד קולנועי נקנו לכולם.


"רובין הוד של זמננו! בעולם המבולבל והמטורף שלנו, כולנו רוצים להיות ג'ק ריצ'ר!" דיילי טלגרף


"לי צ'יילד הוא נער הזהב של עולם המתח האמריקני." לוס אנג'לס טיימס

המשך קריאה
 • ISBN: 15100866
 • גודל (עמ'): 352
 • מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
 • יצא לאור ב-: 28/02/2018
 • שם המחבר: לי צ'יילד
 • תורגם ע"י: קטיה בנוביץ'

סקירות הגולשים

 • גדעון
  גדעון
  למי שקרא כמה סיפורים על ג'ק ריצר, אהב את הדמות ורוצה להכיר אותה יותר, הספר בלי שם אמצעי הוא קריאה מעניינת. הדמות מוצגת יותר לעומק, עם צדדים שונים ומפתיעים ובכלל זו גישה חיובית לתת לנו הצצה נוספת לחייה
 • שוש
  שוש
  קובץ ספורים קצרים מתקופות שונות בחייו של הגיבור האולטימטיבי - ג'ק ריצ'ר. הסיפורים הראשונים מרתקים ומעניינים מאוד. האחרונים - קצת פחות...אבל בזכות כשרונו העצום של לי צ'ילד, הספר כולו נקרא בנשימה עצורה.. בסגנון כתיבתו הייחודי, גורם הסופר לקורא לחכות כל הזמן לשיא המתח, לראות מה יקרה בעמוד הבא. מומלץ.
 • yaelhar
  yaelhar
  ללי צ'יילד יש רק דמות אחת, ג'ק ריצ'ר, שמככבת בכל 24 הספרים שכתב. יש עוד סופרים שמשתמשים בדמות קבועה בסידרת ספרים שכתבו, וזכור במיוחד סר קונן דויל עם שרלוק הולמס הנצחי, המסרב למות כבר מעל 100 שנה.
  אני מניחה שצ'יילד טרם סיים לעצב את דמותו של ריצ'ר. לפי הספר הזה הוא ממשיך לתהות על קנקנו, בוחן את גבולותיו ואת מקורותיו. מה שבולט פה הוא שהוא ממשיך להפוך את ריצ'ר לבשר ודם כדי שיוכל להמשיך ולכתוב עליו, כי נראה לי שאם הסופר מתייחס לגיבורו באמון הוא מצליח לשכנע את הקוראים שהדמות שברא היא אמינה. ובמובן הזה יש דמיון בין לי צ'יילד לסר קונן דויל: שניהם כותבים על הדמות שבראו כאילו היתה יכולה להתקיים והקוראים של שניהם מאמינים להם.
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=105670

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו