הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
0
3
גם ב - Kindle
בית על מים רבים

בית על מים רבים


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
0
3
44 
גודל (עמ'): 288
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

ב"בית על מים רבים" מתרחקת אמונה אֵלון מהמחוזות הגיאוגרפיים והסוציולוגיים שבהם התחוללו עלילות ספריה הקודמים, אבל גם הפעם היא ממקמת את עיקר ההתרחשות בתוך המשפחה, בתוך היחסים הקרובים ביותר ובתוך הנפש.

ב"בית על מים רבים", הרומן החדש שלה, מפליאה אמונה אֵלון ליצור, בלשון צלולה, פיוטית ומדויקת, עלילה בלשית היסטורית-פסיכולוגית מרתקת ונוגעת בלב. יגאל שוורץ

"בית על מים רבים" הוא הרומן הרביעי של אמונה אֵלון. ספריה הקודמים - שמחה גדולה בשמים, "ותכתבו: אהובתנו" וגם "במופלא ממני" - היו לרבי-מכר, וזיכו אותה בפרס היצירה לסופרים עבריים (2015) ובמועמדות לפרס ספיר (רשימה ארוכה, 2012).

המשך קריאה

סקירות

 • נעה
  נעה
  ספר מעולה שעוסק בשואה. מאוד קשה לי בדרך כלל לקרוא על ספרי שואה בגלל הנושא הכאוב, אבל כאן הסופרת עושה את זה בדרך טובה שלא יכולתי להפסיק לקרוא
 • לימור
  לימור
  ספר טוב, למרות הנושא הכבד והטעון שבו הוא עוסק שואה, הוא דיי קליל, הסופרת נותנת תחושה כאילו אתה הקורא נמצא בזמן אמת במקום בו קורים הדברים.
 • איתי
  איתי
  ספר טוב מאד. הערך המוסף הוא ההיכרות עם שואת יהודי הולנד והקהילה היהודית בהולנד בכלל. עם זאת, הספר לא כבד אלא זורם ומהנה. הסופרת נותנת תחושה מאד חיה של העבר בכך שהמעבר בין עבר להווה ולהיפך נעשה באותו הפרק וגם הדמויות עצמן נמצאות על התפר ולפעמים ״גולשות״ בין הזמנים.