הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ בית הלילה - 1

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.9
ממוצע
1
0
2
3
3
1
4
3
5
6
14
גם ב - Kindle
בית הלילה 1: מסומנת
כריסטין קאסט, פיליס כריסטין (פ"ק) קאסט

בית הלילה 1: מסומנת

כריסטין קאסט, פיליס כריסטין (פ"ק) קאסט

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.9
ממוצע
1
0
2
3
3
1
4
3
5
6
14
37 
תג: ערפדים
סדרה:‎ בית הלילה - 1
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
זואי נאלצת לעבור לגור בבית הלילה - פנימייה מוזרה לערפדים מתבגרים. שם מחכה לה אריק, השחקן המוכשר והחתיך, שם אורבת לה אפרודיטה, מלכת הפנימייה התככנית, ושם היא מגלה שזכתה בכוחות מיוחדים ומדהימים.
האם תצליח לשרוד בעולם האפל של בית הלילה, האם תדע להשתמש בכוחותיה בתבונה?

"מהרגע שתחבתי את האף אל בין דפי הספר הזה, הוא תפס אותי! זהו ספר ערפדים שונה לחלוטין מכל אלה שהכרתם! מסומנת הוא ספר מדליק ואפל ומצחיק!"
המשך קריאה

ביקורות

"'מסומנת' הוא התחלה נהדרת לסדרת 'בית הלילה'. הוא מאפשר לנו להציץ לחייה של זואי ולדמויות המקיפות אותה. ישנן כמה וכמה תפניות שגרמו לי לקרוא ללא הפסקה, ויוצרות תשתית טובה לספר הבא בסדרה, 'נבגדת'."

- ATOM, Book Chick City, 2009

סקירות

 • שרון
  שרון
  אם אתם מתבגרים שנהנים מספרי פנטזיה על ערפדים, כנראה שתהנו מהספר. אישית, אני מרגישה שהז'אנר הזה יותר מאוס. לא הצלחתי לקרוא את המשך הסדרה
 • הדר
  הדר
  פנימייה לערפדים, הגיבורה היא החדשה בזירה שבדיוק מגלה שהיא ערפדה ו יש כבר מלכת פנימייה שלא מחבבת אותה, כמה חתיכים, קסם ורשעה יפיפייה. מוכר, כתוב לא רע, חביב לרוב ולא מזיק. ראשון בסדרה ארוכה.
 • עדי
  עדי
  ספר ערפדים מעניין ומושך! אם אתם מחפשים ספר ערפדים שהעלילה שלו שונה מספרים אחרים ולא מורכבת מאותה תבנית חוזרת שמתחילה להשתעמם מאוד ממליצה עליו! אני מאוד נהנתי לקרוא אותו! ספר קליל ופשוט שמאוד קל להתחבר אליו!
 • לימור
  לימור
  ספר מהנה מאוד, מושך מתחילתו לסופו,ספר מתוך סדרה של ספרים מלאי מתח והומור פשוט מושלם.
 • יפעת
  יפעת
  ספר ראשון בסידרה נפלאה, מצד אחד קליל ומצד שני מותח, אי אפשר להניח מהיד. ממליצה בחום לכל חובבי הז'אנר.
 • לירז
  לירז
  טרילוגיה טובה ומעניינת לדעתי אהבתי מאוד אני שמעתי על הטרילוגיה מחברה ומאוד אהבתי לא תוכלו להוריד את הספרים מהיד!!
 • שירי
  שירי
  הספר סביר, לא יותר מזה. די שטחי, ולא ממש מרתק כמו שפנטזיה צריכה לרתק. רעיון נחמד, אבל ביצוע לא משהו. ממליצה לוותר על סדרת "בית הלילה".
 • שיר
  שיר
  ספר שהתחיל טוב והתדרדר בכל פרק שעבר. עלילה קלילה ושיטחית, למען האמת, גם מעט משעממת. זואי ילדותית מדי בשביל להיות גיבורת הספר שעליה נשענות נערות רבות.
 • שיר
  שיר
  העולם שבספר הוא עולם נהדר, בית ספר שבו לומדים ערפדים בלילה וישנים ביום. הספר התחיל כמבטיח אבל התדרדר במהירות. השפה בוטה והגיבורה לא מקבלת החלטות בצורה הגיונית ובאופן כללי פשוט מנסה למצוא את הגבר ה"חתיך" ביותר. רעיון טוב שהביצוע שלו רדוד ושטחי.
 • ניר
  ניר
  הספר התחיל לא רע, אבל התדרדר במהירות עד כדי כך שחצי השני של הספר הוקדש לתיאור דמותה של המרשעת כאישה לא צנועה במיוחד. זה היה הספר הראשון והאחרון שקראתי בספר הזה.
  נקודת אור- יש התייחסות להומואים ולסביות בספר הזה. למרות שדמות ההומו לא בדיוק תופסת מסך בספר.