הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
בידור לבידוד: צמד ספרים במתנה!

במקום 81  80.2 

במקום 81 

 • תזכירי לי מי את
 • הקוקטיילים 1: וולבנגר

בידור לבידוד: צמד ספרים במתנה!


דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0

במקום 81  80.2 

במקום 81 

במקום 81 

 • תזכירי לי מי את
 • הקוקטיילים 1: וולבנגר
מו"ל: מבחר הוצאות
 • ISBN: 50276
 • מו"ל: מבחר הוצאות
 • יצא לאור ב-: 11/03/2020
 • שם המחבר: אליס קלייטון, נטע חוטר

תקציר

הקוקטיילים 1: וולבנגר / אליס קלייטון

לקרוליין ריינולדס יש דירה חדשה ומושלמת בסן פרנסיסקו ומיקסר של קיטשן אייד. אין לה או' (והאו. הוא לא קיצור לאופרה, אנשים...). יש לה קריירה מצליחה כמעצבת פנים, משרד שמשקיף למפרץ, מתכון פצצה ללחם זוקיני. ואין לה או'. יש לה את קלייב (החתול הכי מהמם בעולם), חברים מדהימים, יופי של מרפסת... ואין לה או'.

וכאילו לא מספיק היעדר האו', מאז שעברה לדירה החדשה, יש לה שכן רועש. וברועש הכוונה אינה למוזיקה, אינה לטלוויזיה הדלוקה בקולי קולות, ואף לא לקול רם ומעצבן. השכן הרועש עם החברות הרועשות שלו, והוא לא מפסיק להרעיש, עם הדפיקות בקיר בשעות הלילה המאוחרות, הדפיקות בקיר הן החזקות ביותר ששמעה קרוליין מימיה. כל אנחה, כל הצלפה, ו- מה זה היה, מיאו? - שלא נאמר, לא רק שהיא מאבדת שעות שינה, היא עדיין, ניחשתם נכון - חסרת או'.


ואז נכנס סיימון פרקר (לא, בחייך, סיימון, בבקשה תיכנס). כשהדפיקות בקיר מאיימות להפיל אותה פיזית ממיטתה, קרוליין, בבייבי דול ורוד בובתי, אפופת תסכול מיני, יוצאת להתעמת עם השכן ממנו שמעה רבות, אך מעולם לא ראתה. פגישת חצות הלילה במסדרון, איך אומרים, הסתיימה ברגשות מעורבים. עם קיר כזה דק, המתח באוויר מתעבה...


אליס קלייטון ידועה כסופרת המצליחה להעביר סקסיות בהומור שנון ומתוק. עקיצות, רמיזות, היתולים וחתולים מתפתלים, בנוסף לפאי התפוחים הלוהט ביותר שיש, מעורבבים יחד בדירה אחת חמה מול הנוף המרהיב של שמי סן פרנסיסקו, בסיפור החם והמצחיק של זעם במבט ראשון.

תזכירי לי מי את / נטע חוטר

דידי הרימה את ראשה אל עושר ושאלה: "זאת תרמית פירמידה?"
הוא הביט בה מבולבל. "על מה את מדברת, מתוקה?"
"אני מפחדת להצטער על זה."
"את לא תצטערי."
"ושיהיה לי רע."
עושר משך בכתפיו. "למי טוב?"
דידי שבורה. בגיל שלושים ומשהו אין לה אהבה ראויה (למעשה, היא אחרי פרידה מבן זוג שהשאיר אותה על סף התמוטטות נפשית), ואין לה עבודה הגונה (היא עדיין עובדת זוטרה בחברה המקדמת תוכן שיווקי).
הכל משתנה כשהיא מקבלת הצעה לכתוב ביוגרפיה לאישה מבוגרת עשירה ודמנטית, הזוכרת רק את העבר הרחוק. כשמתברר שבעבר נרצח בעלה, ובניה השתלטו על החברה המשפחתית - דידי מגייסת לעזרתה את השכן ההאקר מהדירה הסמוכה - בחור ביישן, אובססיבי לכושר, שמן לשעבר, שמסתתר מאחורי הבגדים ועדיין לא פענח את זהותו המינית. לתחקיר מתגייס גם העוזר האישי של הקשיש ושלושתם מגלים ממצאים מפתיעים על המשפחה המיוחסת, נקלעים למשברים ומצליחים להיחלץ בעור שיניהם.
"תזכירי לי מי את" אינו ספר מתח, על אף שקשה להניח אותו מהיד. הוא אינו ספר משעשע, למרות שמדי פעם צוחקים בו ממש בקול. זהו רומן מסחרר שאינו חושש לצחוק על כל מה שאסור
לצחוק עליו. אם יש בו אמת, היא אחת וצנועה ביותר: אף אחד לא יקבל אותך באמת חוץ מההורים שלך, וגם הם ישמחו אם תעשי גוונים.

 • ISBN: 50276
 • מו"ל: מבחר הוצאות
 • יצא לאור ב-: 11/03/2020
 • שם המחבר: אליס קלייטון, נטע חוטר

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו