הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
4.5
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
1
2
גם ב - Kindle
אתן לך את השמש‏

אתן לך את השמש‏


דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
4.5
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
1
2
42 
גודל (עמ'): 336
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

על השנים המוקדמות מספר נואה; על המאוחרות - ג'וד. הם לא מבינים שכל אחד מהם יודע רק חצי מהסיפור הכואב של משפחתם. אם רק יֵדעו לחבר את שני הסיפורים, יוכלו להפוך את עולמם לשלם בחזרה.


אתן לך את השמש היה לרב מכר של הניו יורק טיימס, זכה בשלל פרסים חשובים, תורגם ל-32 שפות והוכתר כספר השנה על ידי הניו יורק טיימס, טיים מגזין, בוסטון גלוב ועוד רבים אחרים. זהו ספרה השני לנוער של הסופרת האמריקנית ג'נדי נלסון, שהתחילה את דרכה כסוכנת ספרותית והיום כותבת במשרה מלאה. ג'נדי מתגוררת בסן פרנסיסקו, לא רחוק מהמקום שבו מתרחש אתן לך את השמש.

"ספר עוצר נשימה על זוג תאומים בלתי נפרדים, שנקרעים זה מזה בעקבות טרגדיה." אנטרטיינמנט ויקלי


"ספר שעוסק בנושאים רבים - מיניות, יצירתיות, אומץ, זהות, אשמה – אך בעיקר אהבה... בזכותו תזכרו שמילים יכולות לשנות את העולם." ניו יורק טיימס


"ספר שהוא חלום מהפנט!" הבוסטון גלוב


"תובנות מדהימות על הישרדות של בני נוער – ושל משפחה!" מגזין אופרה


"חווית קריאה מטלטלת שתרגישו בגוף עוד הרבה אחרי שתסיימו את הספר." סן פרנסיסקו מגזין


"נלסון מפליאה לתאר מערכת יחסים טעונה, עוינת, ועדיין מלאה אהבה עמוקה שבין שני אחים וחושפת אט-אט את הסודות שהסתירו זה מזה." בוקליסט


"ספר שמותיר חותם בלב הקורא, לנֶצח." בוקליסט

המשך קריאה

סקירות

  • סתיו
    סתיו
    מסע של אחים תאומים אל עצמם ואל האהבה בצל אירועים משפחתיים כואבים ומטלטלים. סיפור על אומנות, יחסים ואהבה. כתוב מקסים מרתק ומרגש. נהנתי מאוד. ממליצה בחום.
  • ענה
    ענה
    מאוד נהנתי ואהבתי את הספר הזה. חלק מספר כותב נואה וחלק מהספר כותבת ג'וד אחותו התאומה . לאורך הספר ועד לסופו החלקים מתחברים לסיפור אחד. מאוד מרגש.