הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ ארנה

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.5
ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
0
5
2
4
גם ב - Kindle
ארנה 2: משחקי המוות

ארנה 2: משחקי המוות


דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.5
ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
0
5
2
4

במקום 36 

25.2 

סדרה:‎ ארנה
גודל (עמ'): 268
מו"ל: דני ספרים

 

בדרכם אל החופש מפגינים בני החבורה את מלוא התושייה ומשתמשים ביצר ההישרדות שלהם כשהם מתמודדים עם שורדים אחרים, עם כנופיות של קניבלים, עם חיות טרף ועם סופות משתוללות. כשהם עולים על רכבת מסתורית, בתקווה שהיא תיקח אותם אל יעדם, הם מגלים שכל מה שהם עברו עד עכשיו היה כאין וכאפס לעומת מה שמחכה להם בארנה 2 - זירת קרבות חדשה, שממנה איש אינו יוצא בחיים, ושבה הם נקראים להקריב את הקורבן הנורא מכל.

"ארנה 2: משחקי המוות" הוא הספר השני בסדרת הפנטזיה שכבשה בסערה את כל טבלאות רבי המכר בארצות הברית ובאמאזון. מאז "משחקי הרעב" לא הייתה סדרה כל כך מסחררת שלא תוכלו להוריד ממנה את העיניים.

המשך קריאה

סקירות

 • ענה
  ענה
  ספר שני בסדרה. הזכיר לי את משחקי הרעב. מאוד אהבתי ונהניתי, ספר טוב סוחף מאוד מהרגע הראשון, כתיבה זורמת מומלץ לאוהבי הז'אנר.
 • or
  or
  הספר הזה הוא המשך ישיר לספר הקודם. החבורה ממשיכה בנסיונותיה לשרוד ולהגיע למחוז חפצם – קנדה, שם הם מאמינים שקיים עולם טוב יותר וחיים נורמליים. במהלך מסעם חלקם שורדים, חלקם מוצאים את מותם הנוראי אבל הם לא מאבדים תקווה וממשיכים להילחם על נפשם.סך הכל דיי בסדר לספר המשך.
 • ‫אביב
  ‫אביב
  בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר בסדר
 • נופר
  נופר
  הספר הזה הוא בסדר, קראתי אותו כהמשך לספר הקודם ואני חושבת שהוא אומנם לא מיותר, אבל כן היה אפשר לוותר על חלקים נרחבים בו. לשיקולכם להמשך.