הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ אסון - 4

דרג ספר זה מתוך 5
68 דירוגים
3.8
ממוצע
1
7
2
7
3
11
4
13
5
30
44
גם ב - Kindle
אסון 5: שיכרון יפהפה

אסון 5: שיכרון יפהפה


דרג ספר זה מתוך 5
68 דירוגים
3.8
ממוצע
1
7
2
7
3
11
4
13
5
30
44

במקום 42 

27.3 

סדרה:‎ אסון - 4
גודל (עמ'): 304
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
לטרנטון מדוקס יש את הקסם המדוקסי המפורסם, והבנות בקמפוס לא יכולות לעמוד בפניו. אבל תאונה טראגית הופכת את עולמו, וטרנטון עוזב את הקמפוס, עובר לגור עם אביו האלמן ועובד בסטודיו לקעקועים כדי לסייע בפרנסה. הוא חושב שחייו מתחילים לחזור לשגרה, אבל אז הוא מבחין בקאמי יושבת לבדה בבר...
קאמי בונה על חברות אפלטונית עם טרנטון, אבל כשאחד מבני מדוקס מתאהב — זה לנצח. גם אם קאמי היא הסיבה לכך שהמשפחה שלו, ההרוסה גם כך, עלולה להתפרק.
ג'יימי מקגווייר היא מחברת רבי־המכר של ה"ניו יורק טיימס": אסון יפהפה, אסון מהלך, חתונה יפהפייה, רד היל וטרילוגיית פרובידנס. היא ובעלה ג'ף מתגוררים עם ילדיהם בפאתי אניד, אוקלהומה, עם שלושה כלבים, שישה סוסים וחתול בשם רוסטר.
המשך קריאה

סקירות

 • ענבר
  ענבר
  ממש נהנתי מהספר הזה ובהרבה יותר מקודמו. מלא בציניות והומור ודמויות שהופיעו בספרים הקןדמים. הספר הזה נותן הרבה הסברים על מערכת היחסים שהייתה לטי ג'יי וקאמי ומוציא את קאמי בסדר גמור בהשוואה לספר גאולה יפייפיה שירדו עליה. שני דברים שהפריעו לי זה שלא היה פלאשבקים לעבר. טרנט אומר שהוא אהב אותה מאז שהם היו ילדים ואני חושבת שאם היה אפילו חצי פרק על הילדות שלהם זה היה מחזק מאוד את מה שהוא אומר. ושלא היה באמת דיבור על מערכת היחסים של מקנזי וטרנט. חוץ מזה מאוד נהנתי ספר נחמד.
 • אן
  אן
  וואו מה אפשר עוד להגיד על הסדרה הזאת של הספרים
  הספר הוא מנקודת המבט של טרנט וקאמי רומן כיפי ומרתק.
  כשאחד מבני מדוקס מתאהב זה לנצח!
 • יערה
  יערה
  הספר שיכרון יפהפה הוא המשך מעולה לסדרת הספרים! מספר על בן נוסף למשפחה, ספר מעולה כמו קודמיו. ככה שאם אהבתם את הקודמים לגמרי ממליצה!
 • אורלי
  אורלי
  מכל שלושת הספרים שקראתי זה היה הכי פחות
  פשוט שעמום קליני. הכל מאולץ לא זורם סתם ספר של הסופרת לעשות עוד אחד.
  גרם לי להתחיל לשנוא את כל המשפחה
 • Jiji
  Jiji
  הספר שיכרון יפיפה הוא המשך לשאר הספרים מנקודת מבט של הסיפור של טרנט וקאמי, ספר קליל וחמוד המשך מעניין של הסדרה אבל הראשונים היו הרבה יותר טובים. ממליצה למי שאהב את הקודמים לקרוא את זה בתור תוספת חמודה מאוד לסדרה.
 • לינוי
  לינוי
  כש-'שיכרון יפהפה' ראה אור מיהרתי לקרוא אותו. אין ספק שהספר קיטשי, חמוד, קולח וזורם בדיוק מה שאני אוהבת אצל מקגווייר (למרות ההתחלה המעט צולעת). את שתי הדמויות החדשות שנחשפתי אליהם: קאמי וטרנט אהבתי. כך שאם צריך לסכם עד כה: הספרים מרעננים לאותו זמן שקוראים.
 • ליאן
  ליאן
  הספר הזה מקסים ביותר הוא מספר על טרנט אחד האחים של טראביס וקאמי דמותה מופיע מעט בספר הראשון טרנט הוא חתיך עקשן ומקסים וקאמי עקשנית לא קטנה בעצמה אחד הטובים של ג'יימי מומלץ מאוד.
 • אורה
  אורה
  פשוט סדרה מעולה. כל ספר טוב מקודמו והפים זה הסיפור של טרנט וקאמי . רומן מקסים וכייפי. מומלץ מאוד
 • אורה
  אורה
  פשוט סדרה מעולה. כל ספר טוב מקודמו והפים זה הסיפור של טרנט וקאמי . רומן מקסים וכייפי. מומלץ מאוד
 • אנג'לה
  אנג'לה
  אני אוהבת את האחים מדוקס
  ספר מומלץ ביותר
  כל הסדרה