הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
3 ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
0
5
1
5
אני חושב שאני אוהב אותך

אני חושב שאני אוהב אותך


דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
3 ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
0
5
1
5
37 
37 
גודל (עמ'): 380
מו"ל: מטר הוצאה לאור

תקציר

רב המכר הראשון של אליסון פירסון, "אין לי מושג איך היא עושה את זה" (הוצאת "מטר"), היה ספר מהפכני, שמצא דרך אל לבן של אימהוֹת עובדות בכל רחבי העולם, ועזר להן להודות שאי אפשר להיות מושלמות. כעת, בספרה החדש, "אני חושב שאני אוהב אותך", היא חוזרת בגדול, מצוידת בכישרון הכתיבה המופלא שלה, בחוש הומור מושחז וברגישות רבה, ובוחנת את חייהן, אהבותיהן ושאיפותיהן של שתי נשים מקסימות, מגיל ההתבגרות כמעט עד גיל העמידה.

 

אתם מוזמנים להכיר שתי חברות בלתי נשכחות: פטרה ושרון בנות ה-13, שחיות בעיירה קטנה בדרום ויילס. השתיים מאוהבות עד טירוף בזמר האמריקאי דייוויד קסידי, כוכב "משפחת פרטרידג'", סדרת הטלוויזיה הלוהטת של שנות ה-70. ירחון המעריצות שלו הוא התנ"ך של פטרה ושרון, והן משננות כל מילה שהוא שר וכותב, ומאמינות בשיא הרצינות שיש להן סיכוי להיות גברת קסידי העתידית. כמו מיליוני המעריצות האחרות של דייוויד, הן לא מעלות על דעתן שאת הגיגיו כותב בשמו עיתונאי אנגלי צעיר.

כעבור שני עשורים, פטרה הגרושה חיה בלונדון עם בתה בת ה-13, שמאוהבת באליל נוער משלה. לגמרי במקרה היא מגלה דבר-מה שאמא שלה הסתירה מפניה מאז 1974, ומחליטה להתנער מדיכאונה ולעשות משהו מטורף באמת...

סופר הצללים המתוסכל, שהצליח בקריירה אבל לא באהבה, מגיע אף הוא להחלטה גורלית...

"אני חושב שאני אוהב אותך" - שנון ומצחיק, מענג ונוגע ללב, הוא סיפור קלאסי על חברוּת שעומדת במבחן הזמן, ועל האהבה שכמעט תמיד מנצחת, לצלילי שיריו המתקתקים של דייוויד קסידי, ועם האופנה המזעזעת של שנות השבעים, כולל נעלי הפלטפורמה האימתניות, הפונצ'ואים המגוחכים, חצאיות המיקרו-מיני וצלליות העיניים הצבעוניות של מרי קוונט. אליסון פירסון במיטבה.

המשך קריאה
 • ISBN: 99-1710
 • גודל (עמ'): 380
 • מו"ל: מטר הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 23/11/2011
 • שם המחבר: אליסון פירסון
 • תורגם ע"י: אסנת הדר

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • דן
  דן
  קיבלתי המלצה על הספר הזה מאיזו ידידה, אמרה שלמרות שאני מתרחק מהסוגה של ספרות רומנטית אירוטית יש סיכוי שאחבב את הכתיבה ואפילו את הדמויות. בוא נגיד שהיא לא טעתה בהרבה, יש בספר הזה משהו נחמד וקליל
 • נופר
  נופר
  ספר בסדר לא יותר מזה. הדמות הראשית בספר העריצה בילדותה את דיויד קאסידי כוכב משפחת פאטרידג' (והוא אף מופיע כאחת הדמויות בספר- בהווה ובעבר). אני משערת שמי שגדל/ה בתקופה ששידרו את התוכנית, יוכלו להנות מאיזכורים שמן הסתם פספסתי.
 • לימור
  לימור
  ספר רומנטי מקסים וקליל, כתוב בשני קולות, הצד שלו, והצד שלה, עלילה טובה, דמויות מעניינות נהנתי לקרוא.
 • קרן
  קרן
  ספר רומנטי מקסים ממש. כתוב מנקודת מבט של שני הגיבורים פטרה וביל במהלך תקופת חיים של שנים. כתוב בצורה מעניינת מאוד. אהבתי מאוד.
 • שירית
  שירית
  ספר מקסים ומתוק. בהחלט לא אירוטי אך רומנטי וקליל. חברות ילדות , התבגרות , אהבה וסודות משפחתיים. חמוד ומקסים